Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

Rozvoj mentorov

Rozvoj mentorov

Na jeseň 2019 sme pre mentorov v TalentGuide pripravili niekoľko príležitostí na rozvoj  ich mentorských zručností. 

Jednou z nich je „mentorský inkubátor“ – séria 4 online a offline stretnutí pod vedením našich super mentorov – Dávida Králika a  Vierky Lasákovej. Druhou je priateľská ponuka od programu Mentoring2, ktorý otvoril svoj úvodný mentorský tréning aj pre mentorov v TalentGuide 2019. 

Prihlásiť sa môžete na všetky podujatia naraz, ale aj iba na jedno, dve či tri z nich – podľa vašich časových možností. 

Tešíme sa na stretnutie – či už osobne, alebo online! 

 

 

IKONKY-DO-PROGRAMOV-IRPU-03

Podujatia na rozvoj mentorov v TalentGuide 2019:

Nestihli ste? Nevadí! Pozrite si materiály zo stretnutí:

Prihlasovanie na novembrové a decembrové podujatia je otvorené!  V prípade otázok prosím píšte na student@leaf.sk. 

Lektori

 • Vierka Lasáková

  Vierka Lasáková

  Vierka pracuje v DAPHNE – IAE , kde sa autorsky podieľa na príprave a realizovaní vzdelávacích projektov, tvorí metodické materiály a workshopy pre učiteľov a realizuje vzdelávacie programy pre deti. V roku 2012 spolu s manželom iniciovala a realizovala vzdelávací koncept pobytového prírodovedného vzdelávania – Živá učebnica v Banskej Štiavnici. Pôsobí aj ako učiteľka a mentorka učiteľov pre organizáciu LEAF.
 • Dávid Králik

  Dávid Králik

  Učiteľ, mentor, kouč, lektor, spoluzakladateľ školy Felix, bývalý reprezentant, medzinárodný rozhodca a tréner v šerme. Bloger, autor niekoľkých metodík i jednej rozprávkovej knižky. Momentálne pracuje v n. o. LEAF ako mentor a supervízor v mentoringovom programe pre učiteľov. Spolupracuje s organizáciami, ktoré sa na Slovensku venujú problematike vzdelávania (Indícia, Teach for Slovakia, Komenského inštitút alebo Živica).
 • Marián Kolník

  Marián Kolník

  Viac ako 20 rokov pôsobil v nadnárodných korporáciách na rôznych manažérskych pozíciách. V súčasnosti pracuje ako certifikovaný lektor FranklinCovey a zároveň vo svojej firme CIRE Consulting poskytuje služby ako profesionálny kouč, mentor a sprievodca.