Pracuj v LEAFe

PRACUJ V LEAFE

Pomáhame písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska.
A popritom rozvíjame aj tie vlastné.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou príbehu LEAF!

Čo sa nám v tíme najviac páči na práci v LEAFe?

 • Páči sa mi byť súčasťou skupiny ľudí, ktorí žijú svoje sny, prijímajú výzvy a motivujú sa navzájom.

  Dušan

 • Tím je fantastický. Inšpiruje ma, vedie k pokore a k úprimnému šťastiu z toho, že môžem byť jeho súčasťou. Je to môj vlastný ostrov pozitívnej deviácie a najlepšie je, že stále rastie!

  Tami

 • Ľudia – ich otvorenosť, podpora, prijatie, rešpekt od prvej chvíle, keď nastúpiš do LEAFu, ich motivácia a nadšenie pre to, čo robia a snaha excelovať v tom.

  Janka

 • Možnosť úzko spolupracovať s inšpiratívnymi ľuďmi s veľmi rôznorodými skúsenosťami (korporácie, startupy, verejná správa, mimovládky, školy) vrátane úžasne talentovaných mladých ľudí s túžbu rozvíjať sa.

  Braňo

 • Páči sa mi pracovať pre LEAF, lebo mi to dáva zmysel, pretože cielime fakt vysoko, usilovne na tom pracujeme a nezabúdame popritom na srandu. Pretože nám záleží ako na študentoch, tak na ostatných ľuďoch, s ktorými pracujeme.

  Stanka

 • Každý deň idem do práce s pocitom, že sa nemôžem dočkať ďalšieho dňa s našimi účastníkmi.

  Silvia

 • Skvelá príležitosť prispieť k podstatnej pozitívnej zmene Slovenska.

  Braňo

 • Toľko rozličných skúseností, kariér, životných ciest mojich kolegov a kolegýň – každý deň sa naučím niečo nové.

  Ľubka

 • Keď prichádzam do práce, je to ako malá univerzita – každú chvíľu sa niečo naučím a zároveň prispievam skvelej myšlienke pre krajinu, ktorú milujem.

  Stanka

 • Každodenné príležitosti prevziať iniciatívu a naučiť sa niečo nové.

  Janka

 • Rôznorodé a náročné zadania a úlohy – naučíš sa veľa nového a rozhodne sa nebudeš nudiť. 🙂

  Vero

 


Pracovné ponuky v LEAF

Head of Human Resources

Our main challenge: The role has to ensure that all human resources (HR) activities are carried on smoothly and effectively. It is responsible for developing HR strategies and providing sound advice to senior management on all related subjects. The goal is to ensure that all HR needs of the company are being met and are aligned with organization vision, values and company objectives.

Project coordinator for cross LEAF projects

Our main challenge: Successful implementation of LEAF cross – organizational projects with the aim to fulfill strategic objectives and support desirable cultural upgrade through transformation of project deliverables into One organization modus operandi.

Community Builder

Our main challenge: Community builder is a dual role, part of which focuses on building community of Young Professional Programs. At the same, the selected candidate would also drive strategy to build communities of other LEAF programs and start connecting to broader ecosystem.

Scale up coordinator for teacher development program

Main challenge: This is a once in a lifetime opportunity to help scale-up the successful and proven teacher development program with consistently high participant satisfaction rates and potential to innovate Slovak education.


Pracovné ponuky v Butterfly Effect


Pracovné ponuky v LEAF Academy

Marketing specialist

Main challenge: to build awareness, reputation and engagement with the international boarding high school LEAF Academy. The marketing specialist role creates and delivers professional and engaging communication on behalf of LEAF Academy.

Nurse/ Paramedic/ Doctor/ Medical student

This is a once in a lifetime opportunity to help build a world-class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for a an experienced and forward-thinking nurse to join their Wellness team.

Director of Fundraising

You will be responsible for creating a fundraising initiative at LEAF and for designing and executing fundraising strategies and major fundraising programs for LEAF and LEAF Academy. You will need to identify new potential donors and organize initiatives to solicit funding mostly but not only from individual and institutional donors from abroad.

Admissions Officer

Main challenge: The person is responsible for managing back-office and support activities of the Admissions team that is in charge of recruiting new students to LEAF Academy.


Iné

Name your role

If you haven’t found a suitable opportunity on our list, but you’re still convinced you’d be a good fit, feel free to apply proactively!

Najčastejšie otázky o výbere

Radi ti priblížime, ako prebieha celý výberový proces.

 • Pozri si zoznam našich aktuálne voľných pracovných príležitostí a zareaguj priamo pod popisom príležitosti kliknutím na “I’m interested”.

  Ak ťa nezaujala žiadna z nich, môžeš nám svoje CV poslať proaktívne a pripojiť popis roly, aká by ti v našom tíme sadla. Tvoju žiadosť zaradíme do databázy a ak nás tvoj príbeh zaujme alebo budeme obsadzovať rolu kompatibilnú s tvojou predstavou, dáme ti vedieť.

 • Tu je zopár tipov:

  • Chceme vedieť, odkiaľ vieš o LEAFe aj o danej role. Ak poznáš niekoho z nášho tímu, určite to nezabudni uviesť.
  • Uveď, čím ťa zaujala práve táto rola alebo daný tím. Ako a čím to nadväzuje na to, čo si doteraz robil? Ak si nič podobné nerobil, čo ťa uisťuje o tom, že by si v tom vedel byť pre LEAF prínosom a že by ťa práve toto bavilo?
  • Stručne zhrň hlavné body svojho profesného profilu. V čom spočíva tvoja expertíza? Niečo ako LinkedIn profile summary – v ideálnom prípade nás navnadí na prečítanie tvojho CV.
 • Tvoju prihlášku do výberového konania si pozorne preštuduje náš minitím zodpovedný za obsadenie danej roly. Niekedy ti zavoláme, aby sme si pred výberom doplnili informácie a spravili si o tebe kompletnejší obraz.

 • Jeho forma je prispôsobená role, o ktorej sa budeme baviť. Väčšinou však pozostáva z niekoľkých rozhovorov a aspoň jednej úlohy.

  Nikdy neopierame naše rozhodovanie len o výsledky rozhovoru. Očakávať môžeš písomné zadania, vyskúšame si s tebou nejakú úlohu na nečisto alebo ťa požiadame predviesť ukážku svojej práce. Nebuď prekvapený, ak nás na interview bude viac. Snažíme sa do procesu zahrnúť všetkých relevantných ľudí, ktorí s tebou budú úzko spolupracovať, aby ste všetci získali lepšiu predstavu o potenciálnom spoločnom fungovaní. Aj preto náš proces väčšinou trvá trochu dlhšie.

  Čas od odoslania prihlášky po finálne rozhodnutie závisí od viacerých faktorov a môže sa od príležitosti k príležitosti líšiť. Nič z toho však nesúvisí s tebou a tvojou žiadosťou.  Kedykoľvek máš však právo dozvedieť sa, v akej fáze procesu sa práve nachádza tvoja prihláška.

 

Prajeme ti veľa šťastia pri výberovom procese a tešíme sa na teba v našom tíme LEAF alebo LEAF Academy!

leaf-kariera-outro-bg