Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

Pridaj sa k nám

PRIDAJ SA K NÁM

Pomáhame písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska.
A popritom rozvíjame aj tie vlastné.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou príbehu LEAF!

Čo sa nám v tíme najviac páči na práci v LEAFe?

 • Páči sa mi byť súčasťou skupiny ľudí, ktorí žijú svoje sny, prijímajú výzvy a motivujú sa navzájom.

  Dušan

 • Tím je fantastický. Inšpiruje ma, vedie k pokore a k úprimnému šťastiu z toho, že môžem byť jeho súčasťou. Je to môj vlastný ostrov pozitívnej deviácie a najlepšie je, že stále rastie!

  Tami

 • Ľudia – ich otvorenosť, podpora, prijatie, rešpekt od prvej chvíle, keď nastúpiš do LEAFu, ich motivácia a nadšenie pre to, čo robia a snaha excelovať v tom.

  Janka

 • Možnosť úzko spolupracovať s inšpiratívnymi ľuďmi s veľmi rôznorodými skúsenosťami (korporácie, startupy, verejná správa, mimovládky, školy) vrátane úžasne talentovaných mladých ľudí s túžbu rozvíjať sa.

  Braňo

 • Páči sa mi pracovať pre LEAF, lebo mi to dáva zmysel, pretože cielime fakt vysoko, usilovne na tom pracujeme a nezabúdame popritom na srandu. Pretože nám záleží ako na študentoch, tak na ostatných ľuďoch, s ktorými pracujeme.

  Stanka

 • Každý deň idem do práce s pocitom, že sa nemôžem dočkať ďalšieho dňa s našimi účastníkmi.

  Silvia

 • Skvelá príležitosť prispieť k podstatnej pozitívnej zmene Slovenska.

  Braňo

 • Toľko rozličných skúseností, kariér, životných ciest mojich kolegov a kolegýň – každý deň sa naučím niečo nové.

  Ľubka

 • Keď prichádzam do práce, je to ako malá univerzita – každú chvíľu sa niečo naučím a zároveň prispievam skvelej myšlienke pre krajinu, ktorú milujem.

  Stanka

 • Každodenné príležitosti prevziať iniciatívu a naučiť sa niečo nové.

  Janka

 • Rôznorodé a náročné zadania a úlohy – naučíš sa veľa nového a rozhodne sa nebudeš nudiť. 🙂

  Vero

 


Pracovné ponuky v LEAF

Business Development Manager of Teacher Programs

Our main challenge: Opportunity for a business-minded enthusiast in education. Are you ready to help us further develop & scale-up portfolio of successful teacher development program with consistently high participant satisfaction rates. The unique chance to help innovate SK education system.

Leader of Talent Identification Area

As a Talent Identification Area Leader you will lead a small team, mainly responsible for applying and improving our unique talent assessment methodology developed from research in various fields of psychology and other social sciences. Together with your team and external experts, you will be designing and implementing proactive and innovative methods to assess and select talented candidates on various criteria pertaining to our values, and creating feedback loop to further develop our methodology.

Recruiter / Sourcing Specialist

Do HR tímu hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže nájsť, pritiahnuť a vybrať tých najvhodnejších kandidátov, ktorí zodpovedajú hodnotám LEAF, na rôzne role a seniorské úrovne.

HR Coordinator / leader

Do HR tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorá nám pomôže koordinovať prácu nášho HR tímu a zabezpečiť, aby všetky aktivity a procesy prebiehali hladko a efektívne.

Apps Lab Master

Main challenge: Apps Lab Master leads the Apps Lab and ensures smooth running with constant progress from students, while ensuring students, mentors & company partners are satisfied. He/she creating curriculum and challenges for AppsLab.

Pracovné ponuky v LEAF Academy

Talent Selection Specialist

Help us select the most talented applicants for LEAF Academy!

Innovative Art / Art History Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for an Innovative Art Teacher and/or Art History Teacher. A part-time option of employment may be possible.

Facilitator for Character Education

Are you interested in youth development and experiential learning? Join our Character Development team at LEAF Academy that are pioneers in building and delivering an innovative character education curriculum emphasizing self-discovery, wellbeing and ethics through a variety of weekly seminars, student centered activities, experiential programs and outdoor adventure education.

Careers & University Guidance Counseling Fellow

Are you interested in career & academic counseling and helping students to choose their future career? This is a unique opportunity for a recent university graduate, or a final year university student, to join us and be mentored by an experienced member of our Life after LEAF Academy team, enabling the right candidate to gradually assume the main duties and responsibilities of the Careers & University Guidance Counselor position.

Zdravotná sestra / Zdravotník

Máš skúsenosti v oblasti zdravotnej starostlivosti a je ti blízka práca s mladými ľuďmi? Pridaj sa k nášmu zdravotnému tímu a pomôž nám starať sa o zdravie našich študentov počas ich pobytu na LEAF Academy.

Najčastejšie otázky o výbere

Radi ti priblížime, ako prebieha celý výberový proces.

Naše pracovné ponuky nájdeš aj na Jooble

Prajeme ti veľa šťastia pri výberovom procese a tešíme sa na teba v našom tíme LEAF alebo LEAF Academy!

leaf-kariera-outro-bg