Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

Pridaj sa k nám

PRIDAJ SA K NÁM

Pomáhame písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska.
A popritom rozvíjame aj tie vlastné.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou príbehu LEAF!

Čo sa nám v tíme najviac páči na práci v LEAFe?

 • Páči sa mi byť súčasťou skupiny ľudí, ktorí žijú svoje sny, prijímajú výzvy a motivujú sa navzájom.

  Dušan

 • Tím je fantastický. Inšpiruje ma, vedie k pokore a k úprimnému šťastiu z toho, že môžem byť jeho súčasťou. Je to môj vlastný ostrov pozitívnej deviácie a najlepšie je, že stále rastie!

  Tami

 • Ľudia – ich otvorenosť, podpora, prijatie, rešpekt od prvej chvíle, keď nastúpiš do LEAFu, ich motivácia a nadšenie pre to, čo robia a snaha excelovať v tom.

  Janka

 • Možnosť úzko spolupracovať s inšpiratívnymi ľuďmi s veľmi rôznorodými skúsenosťami (korporácie, startupy, verejná správa, mimovládky, školy) vrátane úžasne talentovaných mladých ľudí s túžbu rozvíjať sa.

  Braňo

 • Páči sa mi pracovať pre LEAF, lebo mi to dáva zmysel, pretože cielime fakt vysoko, usilovne na tom pracujeme a nezabúdame popritom na srandu. Pretože nám záleží ako na študentoch, tak na ostatných ľuďoch, s ktorými pracujeme.

  Stanka

 • Každý deň idem do práce s pocitom, že sa nemôžem dočkať ďalšieho dňa s našimi účastníkmi.

  Silvia

 • Skvelá príležitosť prispieť k podstatnej pozitívnej zmene Slovenska.

  Braňo

 • Toľko rozličných skúseností, kariér, životných ciest mojich kolegov a kolegýň – každý deň sa naučím niečo nové.

  Ľubka

 • Keď prichádzam do práce, je to ako malá univerzita – každú chvíľu sa niečo naučím a zároveň prispievam skvelej myšlienke pre krajinu, ktorú milujem.

  Stanka

 • Každodenné príležitosti prevziať iniciatívu a naučiť sa niečo nové.

  Janka

 • Rôznorodé a náročné zadania a úlohy – naučíš sa veľa nového a rozhodne sa nebudeš nudiť. 🙂

  Vero

 


Pracovné ponuky v LEAF

Marketingový a komunikačný špecialista

Do nášho multidisciplinárneho GROWNi tímu, ktorý pracuje na unikátnej neziskovej rozvojovej platforme, hľadáme nového parťáka alebo novú parťáčku. Hlavná výzvy, ktorú budeš riešiť je ako komunikovať o tom, čo sa darí na GROWNi behind the scenes a čo ponúkame z pohľadu konkrétnych opportunít na zapojenie. A to všetko autenticky a s hodnotným obsah pre príjimateľa.

Community builder

Do nášho tímu hľadáme Community buildera, ktorý nám pomôže budovať a rozširovať LEAF komunitu a komunity jednotlivých programov a udržiavať jej členov zapojených do komunitných aktivít a podujatí. Súčasťou tejto role je rozvíjanie komunitného know-how našej organizácie a jeho implementácia v rámci jednotlivých programov.

Apps Lab Master

Main challenge: Apps Lab Master leads the Apps Lab and ensures smooth running with constant progress from students, while ensuring students, mentors & company partners are satisfied. He/she creating curriculum and challenges for AppsLab.

Pracovné ponuky v LEAF Academy

Zdravotná sestra / zdravotník s praxou

Hľadáme zdravotnú sestru/zdravotníka do nášho zdravotného tímu, ktorý nám bude pomáhať starať sa o zdravie našich študentov na LEAF Academy počas ich pobytu na internáte.

Head of Careers & University Guidance

We are looking for an enthusiastic and experienced Head of Careers & University Guidance to join our team of innovative educators.

Talent Identification Specialist

Help us select the most talented students for LEAF Academy! Our mission is to help young people become next leaders and future shapers of our region. This starts with the selection of talented individuals with great potential to do big things in the future. Your role will be crucial to make this happen. You will evaluate and select student applicants, and coordinate the selection process. You will have a chance to participate in further development of our selection methodology that is based on recent research in various fields of social sciences and tailor made for our unique requirements.

Experienced Innovative English Language and Composition Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Experienced Innovative English Language and Composition Teacher.

Innovative English Language and Composition Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Innovative English Language and Composition Teacher.

AP Calculus, Maths and Science (Physics) Teacher

This is an opportunity to join our STEM team. LEAF Academy is looking for an experienced calculus educator who can teach AP Calculus AB, and AP Calculus BC.

Innovative Mathematics & Science Educator

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Innovative Mathematics & Science Educator.

AP Human Geography Teacher

LEAF Academy is looking for an experienced human geography educator who can teach AP Human Geography.

Entrepreneurial Leadership Teacher

Do you wonder if teenagers can become entrepreneurs and practice good leadership? If yes, continue reading. We are looking for a very important team member for the Entrepreneurial Leadership Department of our LEAF Academy.

AP Chemistry Teacher

​This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for an experienced chemistry educator who can teach AP Chemistry. AP Chemistry is an introductory college-level chemistry course.

Design Thinking Expert, Senior Teacher

Can teenagers become entrepreneurs? Join us as the Entrepreneurial Leadership team at LEAF Academy to find out. This is an opportunity to help develop further scalable and applied design thinking curriculum and more.

Head of Hall

This is an opportunity to work with teenagers and young adults from Central Europe and all over the world in a unique setting. Being a residential staffulty member (i.e. a member of the LEAF Academy team living with students in the Residence) is both rewarding and challenging.

Najčastejšie otázky o výbere

Radi ti priblížime, ako prebieha celý výberový proces.

Naše pracovné ponuky nájdeš aj na Jooble

Prajeme ti veľa šťastia pri výberovom procese a tešíme sa na teba v našom tíme LEAF alebo LEAF Academy!

leaf-kariera-outro-bg