Pracuj v LEAFe

DSC_4552

 

Pomáhame písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska a popritom rozvíjame aj tie vlastné. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou príbehu LEAF!

 

Čo sa nám v tíme najviac páči na práci v LEAFe? 

 • Páči sa mi byť súčasťou skupiny ľudí, ktorí žijú svoje sny, prijímajú výzvy a motivujú sa navzájom.”

  Dušan

 • Tím je fantastický. Inšpiruje ma, vedie k pokore a k úprimnému šťastiu z toho, že môžem byť jeho súčasťou. Je to môj vlastný ostrov pozitívnej deviácie a najlepšie je, že stále rastie!”

  Tami

 • Ľudia – ich otvorenosť, podpora, prijatie, rešpekt od prvej chvíle, keď nastúpiš do LEAFu, ich motivácia a nadšenie pre to, čo robia a snaha excelovať v tom.”

  Janka

 • Možnosť úzko spolupracovať s inšpiratívnymi ľuďmi s veľmi rôznorodými skúsenosťami (korporácie, startupy, verejná správa, mimovládky, školy) vrátane úžasne talentovaných mladých ľudí s túžbu rozvíjať sa.”

  Braňo

 • Páči sa mi pracovať pre LEAF, lebo mi to dáva zmysel, pretože cielime fakt vysoko, usilovne na tom pracujeme a nezabúdame popritom na srandu. Pretože nám záleží ako na študentoch, tak na ostatných ľuďoch, s ktorými pracujeme.”

  Stanka

 • Každý deň idem do práce s pocitom, že sa nemôžem dočkať ďalšieho dňa s našimi účastníkmi.

  Silvia

 • Skvelá príležitosť prispieť k podstatnej pozitívnej zmene Slovenska.”

  Braňo

 • Toľko rozličných skúseností, kariér, životných ciest mojich kolegov a kolegýň – každý deň sa naučím niečo nové.”

  Ľubka

 • Keď prichádzam do práce, je to ako malá univerzita – každú chvíľu sa niečo naučím a zároveň prispievam skvelej myšlienke pre krajinu, ktorú milujem.”

  Stanka

 • Každodenné príležitosti prevziať iniciatívu a naučiť sa niečo nové.”

  Janka

 • Rôznorodé a náročné zadania a úlohy – naučíš sa veľa nového a rozhodne sa nebudeš nudiť. :-)”

  Vero

 


Pracovné ponuky v LEAF

Data Analyst

Our main challenge is processing and screening hundreds of applications which is becoming time consuming and unsustainable. Therefore, we are looking for a person who will continuously look for, develop and advance automatic system and processes for Talent Selection based on data analysis. We are looking for Data Analyst (with an interest in psychology), who is motivated by searching for and creating new solutions.

Head of Human Resources for LEAF organization

Main challenge: You will be responsible for delivering on the vision, mission and strategy of LEAF organization, covering all HR functions including Sourcing & Recruiting, Onboarding, Growth and Wellbeing, while driving a culture of continuous improvement and learning in all related areas.

Head of Operations at LEAF Organization

Main challenge: As part of LEAF leadership, Head of Operations (HoO) will be responsible for delivering on the vision and mission by providing strategic leadership and professional management of all support roles and services including Finance, Operations, IT, Legal, Administration and Facilities teams while driving a culture of continuous improvement and learning in all operational areas.

Communication & Content specialist

Main challenge: develop and implement marketing and content communication for LEAF programs in order to build awareness and attractiveness among key stakeholders as well as drive applicants for the programs. In addition to that person in the position will be responsible to develop content management capabilities across the whole LEAF organisation.

Pracovné ponuky v LEAF Academy

CZ TEACHER

Main challenge: teaching humanities course in Czech language, combining current affairs, key pieces of literature and national history topics (2hrs/week each – could be via Skype) for native speakers of these two languages within the community of LEAF Academy students

Education IT system integrator

Main challenge: Implement a new education IT system to administer all key school operations, including attendance, academics, residential life, admission, finance/procurement, and many others. The current local IT system does not meet the increasing needs of growing Academy scale and complexity. The Academy team has identified likely IT system options, however needs to strengthen IT project implementation capacity to successfully implement the system, including potential tailoring to unique Academy needs. The select candidate will play a critical interface role between select IT system provider and system end-users, in particularly staffulty of LEAF Academy

Iné

Najčastejšie otázky o výbere

Radi ti priblížime, ako prebieha celý výberový proces.

 • Pozri si zoznam našich aktuálne voľných pracovných príležitostí a zareaguj priamo pod popisom príležitosti kliknutím na “I’m interested”.

  Ak ťa nezaujala žiadna z nich, môžeš nám svoje CV poslať proaktívne a pripojiť popis roly, aká by ti v našom tíme sadla. Tvoju žiadosť zaradíme do databázy a ak nás tvoj príbeh zaujme alebo budeme obsadzovať rolu kompatibilnú s tvojou predstavou, dáme ti vedieť.

 • Tu je zopár tipov:

  • Chceme vedieť, odkiaľ vieš o LEAFe aj o danej role. Ak poznáš niekoho z nášho tímu, určite to nezabudni uviesť.
  • Uveď, čím ťa zaujala práve táto rola alebo daný tím. Ako a čím to nadväzuje na to, čo si doteraz robil? Ak si nič podobné nerobil, čo ťa uisťuje o tom, že by si v tom vedel byť pre LEAF prínosom a že by ťa práve toto bavilo?
  • Stručne zhrň hlavné body svojho profesného profilu. V čom spočíva tvoja expertíza? Niečo ako LinkedIn profile summary – v ideálnom prípade nás navnadí na prečítanie tvojho CV.
 • Tvoju prihlášku do výberového konania si pozorne preštuduje náš minitím zodpovedný za obsadenie danej roly. Niekedy ti zavoláme, aby sme si pred výberom doplnili informácie a spravili si o tebe kompletnejší obraz.

 • Jeho forma je prispôsobená role, o ktorej sa budeme baviť. Väčšinou však pozostáva z niekoľkých rozhovorov a aspoň jednej úlohy.

  Nikdy neopierame naše rozhodovanie len o výsledky rozhovoru. Očakávať môžeš písomné zadania, vyskúšame si s tebou nejakú úlohu na nečisto alebo ťa požiadame predviesť ukážku svojej práce. Nebuď prekvapený, ak nás na interview bude viac. Snažíme sa do procesu zahrnúť všetkých relevantných ľudí, ktorí s tebou budú úzko spolupracovať, aby ste všetci získali lepšiu predstavu o potenciálnom spoločnom fungovaní. Aj preto náš proces väčšinou trvá trochu dlhšie.

  Čas od odoslania prihlášky po finálne rozhodnutie závisí od viacerých faktorov a môže sa od príležitosti k príležitosti líšiť. Nič z toho však nesúvisí s tebou a tvojou žiadosťou.  Kedykoľvek máš však právo dozvedieť sa, v akej fáze procesu sa práve nachádza tvoja prihláška.

 

Prajeme ti veľa šťastia pri výberovom procese a tešíme sa na teba v našom tíme LEAF alebo LEAF Academy!