Pracuj v LEAFe

DSC_4552

 

Pomáhame písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska a popritom rozvíjame aj tie vlastné. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou príbehu LEAF!

 

Čo sa nám v tíme najviac páči na práci v LEAFe? 

 • Páči sa mi byť súčasťou skupiny ľudí, ktorí žijú svoje sny, prijímajú výzvy a motivujú sa navzájom.”

  Dušan

 • Tím je fantastický. Inšpiruje ma, vedie k pokore a k úprimnému šťastiu z toho, že môžem byť jeho súčasťou. Je to môj vlastný ostrov pozitívnej deviácie a najlepšie je, že stále rastie!”

  Tami

 • Ľudia – ich otvorenosť, podpora, prijatie, rešpekt od prvej chvíle, keď nastúpiš do LEAFu, ich motivácia a nadšenie pre to, čo robia a snaha excelovať v tom.”

  Janka

 • Možnosť úzko spolupracovať s inšpiratívnymi ľuďmi s veľmi rôznorodými skúsenosťami (korporácie, startupy, verejná správa, mimovládky, školy) vrátane úžasne talentovaných mladých ľudí s túžbu rozvíjať sa.”

  Braňo

 • Páči sa mi pracovať pre LEAF, lebo mi to dáva zmysel, pretože cielime fakt vysoko, usilovne na tom pracujeme a nezabúdame popritom na srandu. Pretože nám záleží ako na študentoch, tak na ostatných ľuďoch, s ktorými pracujeme.”

  Stanka

 • Každý deň idem do práce s pocitom, že sa nemôžem dočkať ďalšieho dňa s našimi účastníkmi.

  Silvia

 • Skvelá príležitosť prispieť k podstatnej pozitívnej zmene Slovenska.”

  Braňo

 • Toľko rozličných skúseností, kariér, životných ciest mojich kolegov a kolegýň – každý deň sa naučím niečo nové.”

  Ľubka

 • Keď prichádzam do práce, je to ako malá univerzita – každú chvíľu sa niečo naučím a zároveň prispievam skvelej myšlienke pre krajinu, ktorú milujem.”

  Stanka

 • Každodenné príležitosti prevziať iniciatívu a naučiť sa niečo nové.”

  Janka

 • Rôznorodé a náročné zadania a úlohy – naučíš sa veľa nového a rozhodne sa nebudeš nudiť. :-)”

  Vero

 


Pracovné ponuky v LEAF

IT administrator

Main challenge: Deliver effective IT support to LEAF and LEAF Academy team members, perform hands-on technical maintenance tasks and basic troubleshooting. IT infrastructure for a growing non-profit organization with an ambitious mission.

Training specialist

Our main challenge: Identifying training needs by evaluating strengths and weaknesses. Translating requirements into trainings that will groom employees for the next step of their career path. Building annual training program and preparing teaching plans.

Slovak Professional Abroad Program team member is wanted

Main challenge: Manage and coordinate junior professional opportunities agenda and participate in the administration of various SPAP initiatives and activities


Pracovné ponuky v LEAF Academy


Iné

Najčastejšie otázky o výbere

Radi ti priblížime, ako prebieha celý výberový proces.

 • Pozri si zoznam našich aktuálne voľných pracovných príležitostí a zareaguj priamo pod popisom príležitosti kliknutím na “I’m interested”.

  Ak ťa nezaujala žiadna z nich, môžeš nám svoje CV poslať proaktívne a pripojiť popis roly, aká by ti v našom tíme sadla. Tvoju žiadosť zaradíme do databázy a ak nás tvoj príbeh zaujme alebo budeme obsadzovať rolu kompatibilnú s tvojou predstavou, dáme ti vedieť.

 • Tu je zopár tipov:

  • Chceme vedieť, odkiaľ vieš o LEAFe aj o danej role. Ak poznáš niekoho z nášho tímu, určite to nezabudni uviesť.
  • Uveď, čím ťa zaujala práve táto rola alebo daný tím. Ako a čím to nadväzuje na to, čo si doteraz robil? Ak si nič podobné nerobil, čo ťa uisťuje o tom, že by si v tom vedel byť pre LEAF prínosom a že by ťa práve toto bavilo?
  • Stručne zhrň hlavné body svojho profesného profilu. V čom spočíva tvoja expertíza? Niečo ako LinkedIn profile summary – v ideálnom prípade nás navnadí na prečítanie tvojho CV.
 • Tvoju prihlášku do výberového konania si pozorne preštuduje náš minitím zodpovedný za obsadenie danej roly. Niekedy ti zavoláme, aby sme si pred výberom doplnili informácie a spravili si o tebe kompletnejší obraz.

 • Jeho forma je prispôsobená role, o ktorej sa budeme baviť. Väčšinou však pozostáva z niekoľkých rozhovorov a aspoň jednej úlohy.

  Nikdy neopierame naše rozhodovanie len o výsledky rozhovoru. Očakávať môžeš písomné zadania, vyskúšame si s tebou nejakú úlohu na nečisto alebo ťa požiadame predviesť ukážku svojej práce. Nebuď prekvapený, ak nás na interview bude viac. Snažíme sa do procesu zahrnúť všetkých relevantných ľudí, ktorí s tebou budú úzko spolupracovať, aby ste všetci získali lepšiu predstavu o potenciálnom spoločnom fungovaní. Aj preto náš proces väčšinou trvá trochu dlhšie.

  Čas od odoslania prihlášky po finálne rozhodnutie závisí od viacerých faktorov a môže sa od príležitosti k príležitosti líšiť. Nič z toho však nesúvisí s tebou a tvojou žiadosťou.  Kedykoľvek máš však právo dozvedieť sa, v akej fáze procesu sa práve nachádza tvoja prihláška.

 

Prajeme ti veľa šťastia pri výberovom procese a tešíme sa na teba v našom tíme LEAF alebo LEAF Academy!