Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

Pracuj v LEAFe

PRACUJ V LEAFE

Pomáhame písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska.
A popritom rozvíjame aj tie vlastné.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou príbehu LEAF!

Čo sa nám v tíme najviac páči na práci v LEAFe?

 • Páči sa mi byť súčasťou skupiny ľudí, ktorí žijú svoje sny, prijímajú výzvy a motivujú sa navzájom.

  Dušan

 • Tím je fantastický. Inšpiruje ma, vedie k pokore a k úprimnému šťastiu z toho, že môžem byť jeho súčasťou. Je to môj vlastný ostrov pozitívnej deviácie a najlepšie je, že stále rastie!

  Tami

 • Ľudia – ich otvorenosť, podpora, prijatie, rešpekt od prvej chvíle, keď nastúpiš do LEAFu, ich motivácia a nadšenie pre to, čo robia a snaha excelovať v tom.

  Janka

 • Možnosť úzko spolupracovať s inšpiratívnymi ľuďmi s veľmi rôznorodými skúsenosťami (korporácie, startupy, verejná správa, mimovládky, školy) vrátane úžasne talentovaných mladých ľudí s túžbu rozvíjať sa.

  Braňo

 • Páči sa mi pracovať pre LEAF, lebo mi to dáva zmysel, pretože cielime fakt vysoko, usilovne na tom pracujeme a nezabúdame popritom na srandu. Pretože nám záleží ako na študentoch, tak na ostatných ľuďoch, s ktorými pracujeme.

  Stanka

 • Každý deň idem do práce s pocitom, že sa nemôžem dočkať ďalšieho dňa s našimi účastníkmi.

  Silvia

 • Skvelá príležitosť prispieť k podstatnej pozitívnej zmene Slovenska.

  Braňo

 • Toľko rozličných skúseností, kariér, životných ciest mojich kolegov a kolegýň – každý deň sa naučím niečo nové.

  Ľubka

 • Keď prichádzam do práce, je to ako malá univerzita – každú chvíľu sa niečo naučím a zároveň prispievam skvelej myšlienke pre krajinu, ktorú milujem.

  Stanka

 • Každodenné príležitosti prevziať iniciatívu a naučiť sa niečo nové.

  Janka

 • Rôznorodé a náročné zadania a úlohy – naučíš sa veľa nového a rozhodne sa nebudeš nudiť. 🙂

  Vero

 


Pracovné ponuky v LEAF

Psychometrics Data Analyst

Do nášho Talent Identification tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám cez analýzou psychometických dát pomôže zlepšovať metodológiu výberu.

Recruiter / Sourcing Specialist

Do HR tímu hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže nájsť, pritiahnuť a vybrať tých najvhodnejších kandidátov, ktorí zodpovedajú hodnotám LEAF, na rôzne role a seniorské úrovne.

HR Coordinator / leader

Do HR tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorá nám pomôže koordinovať prácu nášho HR tímu a zabezpečiť, aby všetky aktivity a procesy prebiehali hladko a efektívne.

Leader of Talent Selection Area

Join us at LEAF and be a part of our mission to develop young people with potential to grow into shapers and future leaders. As a Talent Selection Area Leader you will be mainly responsible for maintaining and improving our unique selection methodology based on literature and research in various fields of psychology and other social sciences. In this role, you will be creating and implementing proactive and innovative methods to assess and select talented candidates on various criteria pertaining to our values; create functioning feedback loop to further develop our methodology; and drive and improve the Talent Selection strategy. Finally, you will provide support to various teams and team members when it comes to talent identification and selection.

Apps Lab Master

Main challenge: Apps Lab Master leads the Apps Lab and ensures smooth running with constant progress from students, while ensuring students, mentors & company partners are satisfied. He/she creating curriculum and challenges for AppsLab.

Pracovné ponuky v LEAF Academy

Experienced Innovative English Language and Composition Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Experienced Innovative English Language and Composition Teacher.

Innovative English Language and Composition Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Innovative English Language and Composition Teacher.

Innovative Slovak Language Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Innovative Slovak Language Teacher.

Innovative History Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Innovative History Teacher.

Innovative Art / Art History Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for an Innovative Art Teacher and/or Art History Teacher. A part-time option of employment may be possible.

Experienced Innovative Mathematics & Science (Physics) Teacher

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Experienced Innovative Mathematics & Science (Physics) Teacher.

Innovative Mathematics & Science (Physics) Educator

This is a once in lifetime opportunity to help build a world class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for Innovative Mathematics & Science (Physics) Educator.

Facilitator for Character Education

Are you interested in youth development and experiential learning? Join our Character Development team at LEAF Academy that are pioneers in building and delivering an innovative character education curriculum emphasizing self-discovery, wellbeing and ethics through a variety of weekly seminars, student centered activities, experiential programs and outdoor adventure education.

Careers & University Guidance Counseling Fellow

Are you interested in career & academic counseling and helping students to choose their future career? This is a unique opportunity for a recent university graduate, or a final year university student, to join us and be mentored by an experienced member of our Life after LEAF Academy team, enabling the right candidate to gradually assume the main duties and responsibilities of the Careers & University Guidance Counselor position.

Learning Support Assistant

We are looking for a Learning Support Assistant who will work together with the Learning Support Coordinator and provide individualised support for students with learning differences through the academic, personal and behavioural elements of school life.

Zdravotná sestra / Zdravotník

Máš skúsenosti v oblasti zdravotnej starostlivosti a je ti blízka práca s mladými ľuďmi? Pridaj sa k nášmu zdravotnému tímu a pomôž nám starať sa o zdravie našich študentov počas ich pobytu na LEAF Academy.

Najčastejšie otázky o výbere

Radi ti priblížime, ako prebieha celý výberový proces.

Naše pracovné ponuky nájdeš aj na Jooble

Prajeme ti veľa šťastia pri výberovom procese a tešíme sa na teba v našom tíme LEAF alebo LEAF Academy!

leaf-kariera-outro-bg