Pracuj v LEAFe

DSC_4552

 

Pomáhame písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska a popritom rozvíjame aj tie vlastné. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou príbehu LEAF!

 

Čo sa nám v tíme najviac páči na práci v LEAFe? 

 • Páči sa mi byť súčasťou skupiny ľudí, ktorí žijú svoje sny, prijímajú výzvy a motivujú sa navzájom.”

  Dušan

 • Tím je fantastický. Inšpiruje ma, vedie k pokore a k úprimnému šťastiu z toho, že môžem byť jeho súčasťou. Je to môj vlastný ostrov pozitívnej deviácie a najlepšie je, že stále rastie!”

  Tami

 • Ľudia – ich otvorenosť, podpora, prijatie, rešpekt od prvej chvíle, keď nastúpiš do LEAFu, ich motivácia a nadšenie pre to, čo robia a snaha excelovať v tom.”

  Janka

 • Možnosť úzko spolupracovať s inšpiratívnymi ľuďmi s veľmi rôznorodými skúsenosťami (korporácie, startupy, verejná správa, mimovládky, školy) vrátane úžasne talentovaných mladých ľudí s túžbu rozvíjať sa.”

  Braňo

 • Páči sa mi pracovať pre LEAF, lebo mi to dáva zmysel, pretože cielime fakt vysoko, usilovne na tom pracujeme a nezabúdame popritom na srandu. Pretože nám záleží ako na študentoch, tak na ostatných ľuďoch, s ktorými pracujeme.”

  Stanka

 • Každý deň idem do práce s pocitom, že sa nemôžem dočkať ďalšieho dňa s našimi účastníkmi.

  Silvia

 • Skvelá príležitosť prispieť k podstatnej pozitívnej zmene Slovenska.”

  Braňo

 • Toľko rozličných skúseností, kariér, životných ciest mojich kolegov a kolegýň – každý deň sa naučím niečo nové.”

  Ľubka

 • Keď prichádzam do práce, je to ako malá univerzita – každú chvíľu sa niečo naučím a zároveň prispievam skvelej myšlienke pre krajinu, ktorú milujem.”

  Stanka

 • Každodenné príležitosti prevziať iniciatívu a naučiť sa niečo nové.”

  Janka

 • Rôznorodé a náročné zadania a úlohy – naučíš sa veľa nového a rozhodne sa nebudeš nudiť. :-)”

  Vero

 


Pracovné ponuky v LEAF

Head of Human Resources

Our main challenge: The role has to ensure that all human resources (HR) activities are carried on smoothly and effectively. It is responsible for developing HR strategies and providing sound advice to senior management on all related subjects. The goal is to ensure that all HR needs of the company are being met and are aligned with organization vision, values and company objectives.

Project coordinator for cross LEAF projects

Our main challenge: Successful implementation of LEAF cross – organizational projects with the aim to fulfill strategic objectives and support desirable cultural upgrade through transformation of project deliverables into One organization modus operandi.

Community Builder

Our main challenge: Community builder is a dual role, part of which focuses on building community of Young Professional Programs. At the same, the selected candidate would also drive strategy to build communities of other LEAF programs and start connecting to broader ecosystem.


Pracovné ponuky v Butterfly Effect

Initiative leader Butterfly Effect

Main challenge: Initiative leader leads vision and main parts of execution of all labs and other departments in Butterfly Effect. He/She ensures smooth running with close cooperation of LEAF operation team.

Games Lab Master

Main challenge: Games Lab Master leads the Games Lab and ensures smooth running with constant progress from students, while ensuring students, mentors & company partners are satisfied

Apps Lab Master

Main challenge: Apps Lab Master leads the Apps Lab and ensures smooth running with constant progress from students, while ensuring students, mentors & company partners are satisfied. He/she creating curriculum and challenges for AppsLab.


Pracovné ponuky v LEAF Academy

Humanities Teachers - Czech and/or Polish

This is a once in a lifetime opportunity to help build a world-class innovative educational institution. LEAF Academy is looking for teachers able to teach a course for our Czech and/or Polish students in their native language.

Teacher at Entrepreneurial Leadership Department

Our main challenge: To help us expand the number of students we serve and to further improve our programs, we are looking for a new colleague who will complement our team’s skills and expertise. We are looking for a person who is structured enough, is innovative, likes responsibilities, and enjoys building relationships.

Innovative STEM/Chemistry Educator

Main challenge: to help build a world-class innovative and integrated science curriculum

Innovative Mathematics & Science Educator

Main challenge: This is an opportunity to help build a world-class innovative and integrated mathematics and science curriculum. LEAF Academy is looking for an experienced math educator who can teach Mathematics, Science (primarily Physics) and/or Computer Science.


Iné

Name your role

If you haven’t found a suitable opportunity on our list, but you’re still convinced you’d be a good fit, feel free to apply proactively!

Najčastejšie otázky o výbere

Radi ti priblížime, ako prebieha celý výberový proces.

 • Pozri si zoznam našich aktuálne voľných pracovných príležitostí a zareaguj priamo pod popisom príležitosti kliknutím na “I’m interested”.

  Ak ťa nezaujala žiadna z nich, môžeš nám svoje CV poslať proaktívne a pripojiť popis roly, aká by ti v našom tíme sadla. Tvoju žiadosť zaradíme do databázy a ak nás tvoj príbeh zaujme alebo budeme obsadzovať rolu kompatibilnú s tvojou predstavou, dáme ti vedieť.

 • Tu je zopár tipov:

  • Chceme vedieť, odkiaľ vieš o LEAFe aj o danej role. Ak poznáš niekoho z nášho tímu, určite to nezabudni uviesť.
  • Uveď, čím ťa zaujala práve táto rola alebo daný tím. Ako a čím to nadväzuje na to, čo si doteraz robil? Ak si nič podobné nerobil, čo ťa uisťuje o tom, že by si v tom vedel byť pre LEAF prínosom a že by ťa práve toto bavilo?
  • Stručne zhrň hlavné body svojho profesného profilu. V čom spočíva tvoja expertíza? Niečo ako LinkedIn profile summary – v ideálnom prípade nás navnadí na prečítanie tvojho CV.
 • Tvoju prihlášku do výberového konania si pozorne preštuduje náš minitím zodpovedný za obsadenie danej roly. Niekedy ti zavoláme, aby sme si pred výberom doplnili informácie a spravili si o tebe kompletnejší obraz.

 • Jeho forma je prispôsobená role, o ktorej sa budeme baviť. Väčšinou však pozostáva z niekoľkých rozhovorov a aspoň jednej úlohy.

  Nikdy neopierame naše rozhodovanie len o výsledky rozhovoru. Očakávať môžeš písomné zadania, vyskúšame si s tebou nejakú úlohu na nečisto alebo ťa požiadame predviesť ukážku svojej práce. Nebuď prekvapený, ak nás na interview bude viac. Snažíme sa do procesu zahrnúť všetkých relevantných ľudí, ktorí s tebou budú úzko spolupracovať, aby ste všetci získali lepšiu predstavu o potenciálnom spoločnom fungovaní. Aj preto náš proces väčšinou trvá trochu dlhšie.

  Čas od odoslania prihlášky po finálne rozhodnutie závisí od viacerých faktorov a môže sa od príležitosti k príležitosti líšiť. Nič z toho však nesúvisí s tebou a tvojou žiadosťou.  Kedykoľvek máš však právo dozvedieť sa, v akej fáze procesu sa práve nachádza tvoja prihláška.

 

Prajeme ti veľa šťastia pri výberovom procese a tešíme sa na teba v našom tíme LEAF alebo LEAF Academy!