Pracuj v LEAFe

DSC_4552

 

Pomáhame písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností Slovenska a popritom rozvíjame aj tie vlastné. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou príbehu LEAF!

 

Čo sa nám v tíme najviac páči na práci v LEAFe? 

 • Páči sa mi byť súčasťou skupiny ľudí, ktorí žijú svoje sny, prijímajú výzvy a motivujú sa navzájom.”

  Dušan

 • Tím je fantastický. Inšpiruje ma, vedie k pokore a k úprimnému šťastiu z toho, že môžem byť jeho súčasťou. Je to môj vlastný ostrov pozitívnej deviácie a najlepšie je, že stále rastie!”

  Tami

 • Ľudia – ich otvorenosť, podpora, prijatie, rešpekt od prvej chvíle, keď nastúpiš do LEAFu, ich motivácia a nadšenie pre to, čo robia a snaha excelovať v tom.”

  Janka

 • Možnosť úzko spolupracovať s inšpiratívnymi ľuďmi s veľmi rôznorodými skúsenosťami (korporácie, startupy, verejná správa, mimovládky, školy) vrátane úžasne talentovaných mladých ľudí s túžbu rozvíjať sa.”

  Braňo

 • Páči sa mi pracovať pre LEAF, lebo mi to dáva zmysel, pretože cielime fakt vysoko, usilovne na tom pracujeme a nezabúdame popritom na srandu. Pretože nám záleží ako na študentoch, tak na ostatných ľuďoch, s ktorými pracujeme.”

  Stanka

 • Každý deň idem do práce s pocitom, že sa nemôžem dočkať ďalšieho dňa s našimi účastníkmi.

  Silvia

 • Skvelá príležitosť prispieť k podstatnej pozitívnej zmene Slovenska.”

  Braňo

 • Toľko rozličných skúseností, kariér, životných ciest mojich kolegov a kolegýň – každý deň sa naučím niečo nové.”

  Ľubka

 • Keď prichádzam do práce, je to ako malá univerzita – každú chvíľu sa niečo naučím a zároveň prispievam skvelej myšlienke pre krajinu, ktorú milujem.”

  Stanka

 • Každodenné príležitosti prevziať iniciatívu a naučiť sa niečo nové.”

  Janka

 • Rôznorodé a náročné zadania a úlohy – naučíš sa veľa nového a rozhodne sa nebudeš nudiť. :-)”

  Vero

 


Pracovné ponuky v LEAF

Sourcing innovator

Main challenge: strengthen our HR dept of one and co-create LEAF and LEAF Academy team by 1. developing an innovative and proactive methods to source talented candidates 2. providing support for team members in sourcing, recruiting and other developing HR functions, implementing best practices from around the world

Communication and Community Specialist

Main challenge: Manage and support communication of the Slovak Professionals Abroad Program and design & implement community-building efforts

Community Builder

Main challenge: as the title suggests, builders build, you will do it by connecting people to people. You will do it across LEAF initiatives in general and the Young Professionals Program in particular.

Want to help us establish talent selection research center?

Main challenge: research and develop the world class talent selection methodology; select the most talented applicants for various LEAF initiatives ranging from primary-school and university students to young professionals.

Automation of our Talent Identification methodology

Our main challenge is processing and screening hundreds of applications from talented individuals, which has become very time consuming and unsustainable. Your task will be to find or setup, develop and advance automatic system and processes for Talent Selection based on data analysis of our methodology.

Pracovné ponuky v LEAF Academy

Registrar

Main challenge: to assist and provide administrative support to deans (especially Dean of Academics) and the principal as needed. Actively engage at various levels in projects related to the academics that are used by and/or impact the LEAF Academy community. Primarily, responsibilities include but are not limited to overseeing course scheduling, maintaining student class enrollment, coordinating AP program etc.

CZ TEACHER, PL TEACHER

Main challenge: teaching humanities course in Czech and/or Polish language, combining current affairs, key pieces of literature and national history topics (2hrs/week each – could be via Skype) for native speakers of these two languages within the community of LEAF Academy students

Front Office Administrator

Main challenge: Secure welcoming Front Office & reliable Administrative Support in an international boarding school in City Centre Bratislava, with a meaningful mission and vision. If you are a proactive, self-organized and service-oriented person that would like to contribute to the school’s everyday life, if you possess high attention to detail and shall take pleasure in administrative duties in a non-profit organization and work with a diverse international team, then continue reading.

Innovative Mathematics Educator

Main challenge: This is an opportunity to help build a world-class innovative and integrated mathematics and science curriculum. LEAF Academy is looking for an experienced math educator who can teach all levels of mathematics through Advanced Placement Calculus BC. The ability and desire to teach chemistry would be a bonus. A passion for Entrepreneurial leadership is also be welcome.

Innovative STEM/Chemistry Educator

Main challenge: This is an opportunity to help build a world-class innovative and integrated science curriculum. LEAF Academy is looking for an experienced science educator who can teach AP Chemistry as well as introductory level Chemistry. Demonstrated ability to design innovative or interdisciplinary curriculum is also desired. The ability to teach other AP science or math courses is a bonus, as is a passion for Entrepreneurial Leadership.

Iné

Name Your Role

If you haven’t found a suitable opportunity on our list, but you’re still convinced you’d be a good fit, feel free to apply proactively! Tell us your story, describe the role you imagine yourself in within LEAF and how could it contribute to the overall mission of our organization. (Given that we’re not actively searching for your position, we encourage you to be convincing.) We will carefully consider the possibilities and will get in touch in case we see a potential for future cooperation.

Najčastejšie otázky o výbere

Radi ti priblížime, ako prebieha celý výberový proces.

 • Pozri si zoznam našich aktuálne voľných pracovných príležitostí a zareaguj priamo pod popisom príležitosti kliknutím na “I’m interested”.

  Ak ťa nezaujala žiadna z nich, môžeš nám svoje CV poslať proaktívne a pripojiť popis roly, aká by ti v našom tíme sadla. Tvoju žiadosť zaradíme do databázy a ak nás tvoj príbeh zaujme alebo budeme obsadzovať rolu kompatibilnú s tvojou predstavou, dáme ti vedieť.

 • Tu je zopár tipov:

  • Chceme vedieť, odkiaľ vieš o LEAFe aj o danej role. Ak poznáš niekoho z nášho tímu, určite to nezabudni uviesť.
  • Uveď, čím ťa zaujala práve táto rola alebo daný tím. Ako a čím to nadväzuje na to, čo si doteraz robil? Ak si nič podobné nerobil, čo ťa uisťuje o tom, že by si v tom vedel byť pre LEAF prínosom a že by ťa práve toto bavilo?
  • Stručne zhrň hlavné body svojho profesného profilu. V čom spočíva tvoja expertíza? Niečo ako LinkedIn profile summary – v ideálnom prípade nás navnadí na prečítanie tvojho CV.
 • Tvoju prihlášku do výberového konania si pozorne preštuduje náš minitím zodpovedný za obsadenie danej roly. Niekedy ti zavoláme, aby sme si pred výberom doplnili informácie a spravili si o tebe kompletnejší obraz.

 • Jeho forma je prispôsobená role, o ktorej sa budeme baviť. Väčšinou však pozostáva z niekoľkých rozhovorov a aspoň jednej úlohy.

  Nikdy neopierame naše rozhodovanie len o výsledky rozhovoru. Očakávať môžeš písomné zadania, vyskúšame si s tebou nejakú úlohu na nečisto alebo ťa požiadame predviesť ukážku svojej práce. Nebuď prekvapený, ak nás na interview bude viac. Snažíme sa do procesu zahrnúť všetkých relevantných ľudí, ktorí s tebou budú úzko spolupracovať, aby ste všetci získali lepšiu predstavu o potenciálnom spoločnom fungovaní. Aj preto náš proces väčšinou trvá trochu dlhšie.

  Čas od odoslania prihlášky po finálne rozhodnutie závisí od viacerých faktorov a môže sa od príležitosti k príležitosti líšiť. Nič z toho však nesúvisí s tebou a tvojou žiadosťou.  Kedykoľvek máš však právo dozvedieť sa, v akej fáze procesu sa práve nachádza tvoja prihláška.

 

Prajeme ti veľa šťastia pri výberovom procese a tešíme sa na teba v našom tíme LEAF alebo LEAF Academy!