Mentori

Vyberte kategóriu

Slavomíra Štefková

Slavomíra Štefková

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Fyzika, Matematika, Štatistika
 • Výskum, Vzdelávanie, Think Tanky
 • Cudzie jazyky

V súčastnosti som v poslednom ročníku doktorandského štúdia na Imperial College London, kde sa venujem výskumu časticovej fyziky. Snažím sa nájsť “novú fyziku” analyzovaním dát, ktoré sme v CERNe pozbierali za posledných 6 rokov. Počas štúdia som mala možnosť spoznať rôzne krajiny, spôsoby robenia vedy a stretnúť veľa inšpiratívnych ľudí. Rada ukazujem mladším študentom krásu a využitie technologií (hlavne v medicíne), ktoré používame v časticovej fyzike.

Moje aktivity:

Moje druhé ja sa vyžíva v študovaní cudzích jazykov, najnovšie som podľahla ruštine. V lete si vo voľnom čase rada oddýchnem tancovaním salsy a v zime som veľký fanúšik všetkých možných aktivít v horách. Keďže som momentálne v Londýne, snažím sa obhliadnúť si veľa moderného umenia, ktorého je tu dostatok. Vždy ma bavilo zapájanie sa do debatného krúžku, kde rada preberám rôzne témy.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Elektronicky som zastihnuteľná vždy a všade, avšak vždy keď to bude možné, rada ťa stretnem osobne. Môžem ti pomôcť od výberu univerzity, cez mimoškolské aktivity až po všeobecné otázky ohľadom života v zahraničí. Ak ti budem schopná pomôcť aj v iných ohľadoch, neváhaj sa ma opýtať :).

Viac o mne

Zavrieť

Igor Hianik

Igor Hianik

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Umenie, Dizajn, Architektúra
 • Vývoj technológií, Výskum, Inovácie
 • Business, Consulting, Podnikanie

Tvorivý architekt – urbanista so skoro 10 ročnými skúsenosťami, ktoré využívam aj vo výuke či základnom výskume. Za najdôležitejší cieľ som si stanovil vyvolať objektívnu diskusiu a podporiť osvetu v oblasti urbanizmu na Slovensku pomocou neziskového projektu Ideálne mesto 21. storočia a vývoju unikátneho nástroja pre tvorbu, participáciu či hodnotenie kvality projektov – ITUD.

Moje aktivity:

Venujem sa vývoju Interactive Tool for Urban Desing (ITUD), riadim projekt Ideálne mesto 21. storočia, pokúšam sa udržať bádavú kontinuitu a názorové myslenie Slovenskej urbanistickej školy, ktorú založil prof. Emanuel Hruška. prechádzam sa rád v prírode a milujem hudbu – hru na gitare.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Myslím veľmi do budúcnosti; problémy súčasnosti považujem za výzvy, ktoré posúvajú veci vpred; mám rád pravidlá a systém; vyžadujem pokoru (nie ku mne :D).

Viac o mne

Zavrieť

Valerián Lukačko

Valerián Lukačko

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Biznis, Start-upy, Crowdfunding
 • Žurnalistika, Médiá, Online marketing
 • Leadership, Projektový manažment
 • Self-development
Podnikať som začal už na strednej škole, následne som si v 18 rokoch založil živnosť, odišiel na VŠ do Prahy a začal sa živiť sám. Spoluzakladal som populárny hokejový portál Slovensko Žije Hokejom. (v čase predaja mal vyše 100-tisíc fans na FB) V rámci toho som sa tiež 2-krát zúčasnil MS v hokeji ako akreditovaný novinár. Po získaní bakalárskeho titulu (žurnalistika na Univerzite Karlovej) som sa presunul do Bratislavy a spravil si magistra v rovnakom obore na UK. Momentálne sa venujem podnikaniu, s biznis partnerom budujeme značku diárov Everest Planner, ktoré slúžia na zvyšovanie produktivity, nastavenie dlhodobej vízie a budovanie nových pozitívnych návykov.

Moje aktivity:

Okrem fokusu na biznis, marketing a self-development napríklad rád cestujem. Navštívil som už vyše 20 krajín (prevažne Európa a Severná Amerika). Taktiež pracujem na mojich public speaking zručnostiach v rámci rečníckeho klubu Toastmasters. Mojou víziou do budúcna je inšpirovanie mladých ľudí, aby na sebe pracovali, prípadne začali podnikať a následne im ďalej pomáhať v ich raste a rozvoji. Taktiež by som rád prispel k skvalitneniu školstva na Slovensku.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Pochádzam z Popradu, ale momentálne žijem v Bratislave, takže veľmi rád sa budem stretávať aj osobne. Teším sa na Teba a na našu spoluprácu!

Viac o mne

Zavrieť

Tomáš Sakál

Tomáš Sakál

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • IT
 • Political Science/International Relations
 • Business & Analytics

Vďaka štúdiu na jazykovom gymnáziu v Bratislave som sa naučil čínsky aj bulharsky. Odišiel som študovať informatiku do Brna, kde som sa venoval práci v študentskej organizácii AIESEC, debatovaniu a aikidu. Odtiaľ som odišiel dvakrát do USA – raz na politickú stáž, druhýkrát na štúdium informatiky. Pracoval som aj pre Európsku komisiu a vyskúšal som si niekoľko študentských simulácií Spojených národov. Po práci pre malú software firmu ako koordinátor medzinárodného rozvoja som začal pracovať ako dátový analytik a konzultant pre slovenský tech startup Exponea.

Moje aktivity:

Väčšinu času mi zaberá štúdium a práca, v ktorej kvôli super ľuďom trávim vela času. Vymedzujem si čas aj na rodinu, priateľov a nových známych. Chodievam debatovať, robím si víkendové výlety za kamarátmi, ktorí teraz žijú v zahraničí a trávim vela času vo vlaku medzi Brnom a Bratislavou.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Som zvedavý a mám bezostyšne rád zaujímavé otázky. Zvyknem rozoberať obrovské, nemožné nápady na malé, realistické kroky. Orientujem sa vo viacerých oboroch a často analyzujem svoje skúsenosti, aby som sa z nich niečo naučil.

Viac o mne

Zavrieť

Pavla Ujmiaková

Pavla Ujmiaková

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Event Management
 • Kultúrne eventy, produkcia, marketing a komunikácia
 • Projektové riadenie

Pavla našla svoju vášeň v organizovaní rôznych podujatí a komunikácii s ľuďmi. Pochádza z Ružomberka a už počas strednej školy študovala v USA, magisterské štúdium si dokončila v Nórsku. Počas štúdia pričuchla aj ku dizajnu, grafike, typografii a tak má určitý vizuálny čuch na dobré veci. Venuje sa dynamickému prostrediu eventov a prešla si od plesov, večerí až po konferencie a koncerty. Vždy sa rada učí a baví ju práca s ľuďmi.

Moje aktivity:

Popri práci spoluorganizujem projekt Sofar Sounds, ktorý dáva priestor mladým umelcom a robím dobrovoľníčku na festivaloch alebo prednáškach. Rada cestujem, športujem, varím a trávim čas na horách.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Nerada sa nudím, stále niečo vymýšľam a teším sa na môjho prvého menteeho. Určite spolu vymyslíme super projekt!

Viac o mne

Zavrieť

Tomáš Bajbar

Tomáš Bajbar

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Matematika
 • IT, Programovanie
 • Výskum a Vzdelávanie

Po stredoškolských štúdiách na Gymnáziu Matky Alexie v Bratislave som študoval aplikovanú matematiku a manažment na Univerzite Komenského (Matfyz). Neskôr som v rámci štipendijného programu nadácie Rochusa a Beatrice Mummertových študoval matematiku na RWTH Aachen University v Nemecku a pred nedávnom som dokončil doktorát v oblasti matematickej optimalizácie na Karlsruhe Institute of Technology (KIT). V súčasnosti pracujem na Goethe-University v nemeckom Frankfurte nad Mohanom kde sa popri výskumu venujem aj výuke študentov.

Moje aktivity:

Veľmi rád cestujem a spoznávam zaujímavé krajiny, ich kultúru a ľudí či už v rámci konferencii alebo vo voľnej réžii s priateľmi. Mám rád cestnú cyklistiku, sledujem dianie na Slovensku, zaujímajú má príbehy ľudí, IT technológie, či zaujímavé aplikácie matematiky v moderných oblastiach ako napr. data science či machine learning. Ako študent som pracoval na projektoch súvisiacich s robotikou alebo optimalizáciou logistických štruktúr (Deutsche Post DHL) či chemických reakcii (AVT – Process Systems Engineering).

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Môžeme prediskutovať čokoľvek ťa bude zaujímať – témy ako tvoje štúdium, cestovanie či pracovné alebo životné plány má veľmi zaujímajú. Keďže žijem v Nemecku, naša komunikácia by prebiehala hlavne e-mailom či cez skype.

Viac o mne

Zavrieť

Matúš Horváth

Matúš Horváth

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • HR/People Operations
 • Business
 • Neziskový sektor, Vzdelávanie

Matúš ma rád vzdelávanie a v ľuďoch vidí obrovský potenciál. Pochádza z Bratislavy, žil a študoval aj vo Švajčiarsku, USA a na Islande. Od detstva pripravoval so skupinou animátorov rôzne tábory a akcie pre mládež a práci s ľuďmi sa chcel venovať aj ďalej. Prvé skúsenosti zbieral v organizácii AIESEC a neskôr vo väčších firmách na rôznych HR pozíciach až nakoniec zakotvil v start-upových vodách. V Slido má na starosti HR a spolu z ďalšími 80timi ľuďmi sa snaží budovať svetovú firmu zo Slovenska.

Moje aktivity:

V Slido sa snažím tvoriť priestor, v ktorom naši ľudia môžu využiť svoj potenciál, aby robili cool veci s veľkou pridanou hodnotou. Popritom veľa premýšľam, športujem, trávim čas s ľuďmi a veľmi rád sa učím nové veci.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Netreba sa vždy učiť len na vlastných chybách, ale je super sa inšpirovať aj druhými 🙂 teším sa na spoluprácu!

Viac o mne

Zavrieť

Timotej Križka

Timotej Križka

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Kultúra
 • Umenie
 • Filozofia
Timotej sa po absolvovaní gymnázia venoval štúdiu na Filmovej fakulte Vysokej škole múzických umení. Popri papierovom štúdiu sa snažil čoraz viac  roztvoriť svoje oči. Hľadieť na svet nielen horizontálne alebo vertikálne. Snaží sa nachádzať nové roviny ktoré vychádzajú z bežných paradigiem a slov. Venuje sa práci s obrazom pričom vyzdvihuje jeho význam ako média, ktoré presahuje akékoľvek pojmy.  Jeho základnou témou je hľadanie ľudskej identity v konotácii s vnútornou slobodou, pričom v jeho chápaní sloboda nieje anarchiou, ale smerovaním ku kozmu ako opaku chaosu. Z tohto hľadania vznikol projekt Pokojní v nepokoji. Vo filmovej tvorbe má za sebou množstvo filmov a obrazových esejí. Ak by sme mali charakterizovať umelecko-filozofické úsilie Timoteja Križku, azda najvýstižnejšie by sme ho definovali výrokom Andreja Tarkovského “krása je symbol pravdy”. Križkova fotografická a kinematografická tvorba je návratom k overeným hodnotám, ale zároveň posúva hranice tej časti výtvarného umenia, ktoré nerezignovalo na estetické, etické a duchovné hodnoty.

Moje aktivity:

Umelecká fotografia a film. Literárne eseje, poézia. Chôdza. Ideálne bosými nohami v lese. Mám ženu a dieťa s ktorými bývam, žijem a dýcham v Bratislave. Sadím prales.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

V okamihu sa nachádza jedinečná odpoveď. S radosťou zo vzájomného obohatenia budeme otvárať oči voči ohromným maličkostiam.

Viac o mne

Zavrieť

Zuzka Vikarská

Zuzka Vikarská

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • právo (zo všetkých uhlov pohľadu) a Európska únia
 • vzdelávanie a vzdelávacie projekty
 • vymýšľanie a realizácia zaujímavých projektov

Zuzka študovala na jazykovom gymnáziu v Poprade, na internátnej strednej škole v Massachusetts, na Karlovej univerzite v Prahe a vďaka štedrým štipendiám aj na univerzitách v Lovani a v Oxforde. Už v priebehu štúdia okúsila rôzne právnické profesie, po škole chvíľu pracovala v advokátskej kancelárii a počas slovenského predsedníctva v Rade EÚ dostala úžasnú príležitosť nahliadnuť do sveta bruselskej diplomacie. V januári 2017 sa vrátila domov do “Československa,” kde sa venuje študentom na Právnickej fakulte MU v Brne a pomáha písať súdne rozhodnutia na Ústavnom súde ČR. Vo voľnom čase sa rada obklopuje priateľmi, s ktorými diskutuje, muzicíruje či len tak “chilluje” ničnerobením.

Moje aktivity:

Práca na univerzite, práca v justícii, stále nekončiace dopisovanie dizertačnej práce a cez prázdniny hneď niekoľko letných škôl pre stredoškolákov aj pre vysokoškolákov.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Keď na niečo reagujem kriticky, je v tom schovaná aj veľká pochvala, lebo drsný feedback dávam len veciam, v ktorých vidím zmysel a víziu na zlepšenie. Keď veľa rozprávam, je úplne v poriadku ma zastaviť. A keď nereagujem na emaily, je najlepšie mi zavolať 🙂

Viac o mne

Zavrieť

Jaromír Šíbl

Jaromír Šíbl

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Ochrana prírody a starostlivosť o chránené územia
 • Botanika a zoológia
 • Príprava a manažment projektov
 • Občiansky aktivizmus, fungovanie mimovládnych organizácií, komunálna politika

Posledných cca 30 rokov sa aktívne venoval ochrane prírody na rôznych úrovniach, a to najmä mokradí, lesov i nelesných ekosystémov, ohrozených druhov rastlín a živočíchov. 15 rokov učil na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave viaceré predmety s týmto zameraním. Okrem toho má aj skúsenosti s prípravou a implementáciou projektov – od r. 1990 až po súčasnosť sa participoval na príprave a implementácii vyše 120 projektov prevažne s environmentálnym zameraním, väčšinou to boli medzinárodné projekty.

Moje aktivity:

V rámci ochrany prírody sa venujem obnove mokradí, lesných i nelesných ekosystémov, ochrane lesov a lesníctvu, zoológii a ochrane fauny  ( najmä plazy, obojživelníky, vtáky, netopiere, z bezstavovcov najmä vážky), botanike a ochrane flóry, ekologickým sieťam a ÚSES. Popri ochrane prírody sa venujem rekreačnému behu (skoro každé ráno ma môžete stretnúť v lesoch nad Karlovkou), turistike (lesy, hory, voda) a hudbe (hlavne folková a country).

 

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

V ochranárskom svete sa aktívne pohybujem vyše 40 rokov. Na Slovensku osobne poznám mnohých významných ochrancov prírody. Pre väčšinu problémov v ochrane prírody dokážem stanoviť alebo aspoň odhadnúť spôsob a potrebné podmienky ich riešenia, šance na úspech, prípadne aj príčiny doterajších či budúcich neúspechov. Aj vďaka svojej vyše 15 ročnej pedagogickej praxi viem pomôcť svojim študentom rozvíjať ich odbornosť a schopnosť riešiť problémy, s ktorými sa vo svojom živote stretávajú. Desiatky mojich bývalých študentov sú po skončení štúdia vo svojich zamestnaniach veľmi úspešní, z mnohých sú dnes významní ochranári a ochranárky.

Viac o mne

Zavrieť

Eva Országhová

Eva Országhová

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Ekonómia, Audit, Biznis
 • Organizovanie podujatí, inovácie
 • Neziskový sektor, Vzdelávanie

Evka pochádza z Košíc a momentálne ukončuje bakalárske štúdium na University College London, kde študuje ekonómiu a biznis s východoeurópskymi štúdiami. Popri štúdiu sa angažuje v občianskom združení Oxbridge Admissions, ktoré sa snaží pomáhať stredoškolákom hlásiť sa na univerzity do zahraničia a je aktívna v Československej spoločnosti v Londýne. Počas niekoľkých letných stáži získala pracovne skúsenosti v oblasti nehnuteľností, auditu neziskového sektoru, a verejnej správy. (HB Reavis, LEAF, JLL, BDO, PwC, MH SR).

Moje aktivity:

Rada hrám na gitare, spievam, športuje a počúvam hudbu.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Viac o mne

Zavrieť

Katarína Pázmany

Katarína Pázmany

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Psychológia, výskum
 • Vzdelávanie, rozvoj líderstva
 • Projektový manažment

Vyštudovala psychológiu, v Živici koordinuje projekt pre pedagogických lídrov Slovenska – Komenského inštitút. Zároveň pôsobí ako junior trénerka v PDCS. Je absolventkou Sokratovho inštitútu. Počas štúdia založila sociálny podnik s nepočujúcimi a venovala sa úlohy sebapotvrdenia u mladých ľudí z marginalizovaných rómskych komunít.

Moje aktivity:

Chcela by som prejsť krížom Mongolsko na koni. To je sen, ktorý sa mi od detstva nemení 🙂 Inak mám rada hory, batoh na chrbte, pocit, keď neviem kde budem večer spať. Nejak sa mi tak darí pociťovať prítomnosť, krásu, priateľstvá, lásku. Mám rada nepohodlie i fyzickú únavu, čistí mi to hlavu. A okrem toho, že sem tam niečo napíšem a niečo prečítam sa druhý rok venujem acroyoge.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Láka ma žiť na horách, venovať sa terapii, variť vlastné pivo. Zároveň mi nie je ľahostajné všetko, čo sa dá u nás zlepšovať. Obzvlášť sa zaujímam o vzdelávanie a prostredie chudoby.

Vo svojej práci i vzťahoch chem byť hlavne dobrým partnerom. Nemyslím si, že žiť oddelene naše individuálne túžby je cesta a preto skôr hľadám možnosti ako túžby spájať, či rozširovať. Budem rada, keď sa takáto synergia podarí aj nám a ešte radšej, keď to bude pre nás aj zábava.

Viac o mne

Zavrieť

Silvia Cochová

Silvia Cochová

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Environmentálna  výchova, ekológia krajiny a ochrana prírody
 • Práca v treťom sektore, dobrovoľníctvo,  neformálne a zážitkové vzdelávanie ako lektorka
 • Orientácia v remeselných a výtvarných technikách , tanec

Silvia vyštudovala jednoodborovú environmentálnu výchovu a postgraduálne štúdium z ochrany biodiverzity ukončila na Technickej univerzite vo Zvolene. Po doktoráte ešte zostala na Fakulte ekológie a environmentalistiky ako vysokoškolský pedagóg, ale nakoniec sa po materskej dovolenke rozhodla pôsobiť mimo akademickej pôdy.  V súčasnosti pracuje v  Centre dobrovoľníctva v Banskej Bystrici, kde úročí svoje roky skúseností  a dobrovoľníckej práce pre Slovenský skauting  (6 rokov na národnej úrovni  – správna rada, vzdelávanie a i.), ale aj pre iné organizácie z tretieho sektora.

Moje aktivity:

Aktivít je mnoho a veľkou výzvou pre  mňa je venovať  sa aspoň jednej poriadne. Milujem jar a záhradkárčenie. Vzácne sú pre mňa aj potulky krajinou po neznámych chodníčkoch s celou rodinou. Nebýva ich veľa,  preto majú pre mňa najsilnejší náboj. Celú strednú a vysokú som tancovala (country, clogging  a nakoniec írske tance) preto tancujem rada a veľa  a nemusí to byť v spomínanom štýle.  Viem hrať na husle a ovládam niekoľko techník z ľudových remesiel. Rada počúvam jazz (hlavne popri práci) a filmovú hudbu. A keď vyjde čas, tak rada iba tak som. Momentálne ma oslovujú témy cnostného líderstva, strategického plánovania, nastavovania hraníc vo výchove (to tie moje deti 🙂 a v rámci práce aj profesionálne dobrovoľníctvo a dobrovoľníctvo seniorov.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Som hlboko presvedčená, že keď človek začne načúvať svojmu smerovaniu a dokáže na tejto ceste využiť všetky talenty, ktoré mu do vienka boli dané, udejú sa mu v živote neuveriteľné veci. A dobrovoľníctvo je tá najlepšia forma, ako si overiť, či som na tej správnej ceste. Teším sa všetkým, čo hľadajú a nachádzajú.  A ak v tom viem byť čo len trošku nápomocná, rada to urobím. Uprednostňujem osobné stretnutie, najlepšie v Banskej Bystrici. Ale nebránim sa ani Skype. Príležitostne viem aj vycestovať.

Viac o mne

Zavrieť

Natália Volentová

Natália Volentová

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Ekonómia, podnikanie, start-upy
 • Efektívne metódy pri učení
 • Neziskový sektor, marketing
 • Tanec
Natália študuje na viedenskej Wirtschaftuni ekonómiu a pracuje na start-upe, ktorého cieľom je vytvoriť ideálne podmienky pre prácu v kancelárii. Počas štúdia na strednej škole, na Gymnáziu Jura Hronca, stážovala v neziskovke PDCS, kde viedla projekt Čítame spolu, v organizácii AZU organizovala sériu soft-skills workshopov pre mladých a stážovala na Veľvyslanectve USA v Bratislave.

Moje aktivity:

Natália rada skúša nové veci ale najviac sa vidí v sociálnom podnikaní.  Mala možnosť byť na Global Scholars Programe na African Leadership Academy v Johannesburgu a strávila nezabudnuteľné leto na LEAF Summer Leadership Campe.
Veľmi ju tiež zaujíma, ako funguje mozog a pamäť pri učení, a ako mu jeho prácu napr. aj pri učení jazykov uľahčiť. A ešte niečo – miluje tanec.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Drahý mentee, už sa na teba veľmi teším. Či budeme preberať, prečo sú ceny ropy nízke, alebo kam na výšku či stáž, hlave dúfam, že strávime spolu super čas, pri ktorom sa obe/obaja niečo od seba naučíme.

Viac o mne

Zavrieť

Pavel Sibyla

Pavel Sibyla

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

 • Žurnalistika a literárna tvorba
 • Manažment
 • História a politika

Po stavebnej priemyslovke vyštudoval históriu na Trnavskej univerzite. Šesť rokov bol reportérom v týždenníku TREND, písal stĺpčeky do denníka SME. Založil internetový magazín MONO, za reportáž v ňom uverejnenú získal v roku 2014 Novinársku cenu Nadácie otvorenej spoločnosti. Necelý rok viedol odbor vnútornej politiky v Kancelárii prezidenta SR Andreja Kisku. Je autorom dvoch prozaických kníh – Coffee stories a Niečo o orchideách (obe 2009). Od leta 2015 je výkonným riaditeľom Nadácie Zastavme korupciu.

Moje aktivity:

Popri práci píšem raz za mesiac komentár do Denníka N, športujem a cestujem.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Som na seba náročný a nevedomky vysoké nároky prenášam aj na ostatných. Ale, kto sa bojí, nesmie ísť do lesa, kto sa nebojí, nájde v sebe skryté poklady.

Viac o mne

Zavrieť

webdesign web-design.sk