Náš tím

 

My sme tí hrdinovia, ktorí sa v LEAFe staráme o študentské programy, teda aj o TalentGuide.

572224 lzj foto 1

Lenka Zoey Juríčeková

So špeciálnou pedagogikou, neskôr psychológiou a žurnalistikou z MU v Brne, Lenka založila neziskovku, kde sa venovala deťom s postihnutím a sprevádzaniu po strate blízkeho. Na Virginia Commonwealth University skúmala psychológiu traumy. Fascinuje ju neuroveda, teória stresu a psychickej odolnosti. V TalentGuide sa stará o psychickú odolnosť a celkovú spokojnosť našich mentorov 🙂 Ak si teda mentor alebo mentorka, komunikovať budeš hlavne s Lenkou.

Mobil: +421 915 926 369, E-mail: lenka.juricekova@leaf.sk

thumb_1164__team

Tomáš Beniak

Tomáš má rád filozofickú literatúru, hlavne so zameraním na etiku. Pôsobil 3 roky ako asistent profesora na BISL-e.  Posledné tri roky sa venoval aj online marketingu, squashu a plávaniu. V TalentGuide sa venuje najmä študentom, ktorí majú záujem vycestovať na letné progamy do zahraničia. Máš otázku k Yale Young Global Scholars, African Leadership Academy, University of Notre Dame alebo Week in Business? Tomáš je tvoj človek!

Mobil: +421 905 343 244, E-mail: tomas.beniak@leaf.sk

thumb_1088__team

Veronika Ranušová

Veronika vyštudovala  najprv medzinárodné vzťahy a potom zatúžila aj po nejakom tom hard skill v podobe aplikovanej informatiky. Zvládla to po bakalára a pointre v C++.  Oddych hľadá v horách všetkých možných kontinetov a tiež pri cvičení jogy. V TalentGuide sa stará hlavne o našich skvelých mentees. Takže ak si študent/ka a uvažuješ o mentoringu, alebo sa chceš poradiť, čomu sa s mentorom venovať, ako s ním komunikovať alebo ako si čo najlepšie nastaviť svoje ciele pre mentoring, neváhaj a píš alebo volaj Veronike! Určite na niečo spoločne prídete 🙂

Mobil: +421 908 797 666, Email: veronika.ranusova@leaf.sk

My sme tí hrdinovia, ktorí sa v LEAFe staráme o študentské programy, teda aj o TalentGuide.

572224 lzj foto 1

Lenka Zoey Juríčeková

So špeciálnou pedagogikou, neskôr psychológiou a žurnalistikou z MU v Brne, Lenka založila neziskovku, kde sa venovala stimulácii detí s postihnutím a sprevádzaniu po strate blízkeho. Na Virginia Commonwealth University skúmala psychológiu traumy. Venovala sa krízovej intervencii, spolupracovala s Trauma Resource Institute v Kalifornii a s ChildSavers vo Virginii. Fascinuje ju neuroveda, teória stresu a psychickej odolnosti. Pre PDCS vedie tréningy v manažmente stresu. Ten vlastný odháňa falošným spevom, tancom a písaním. V 2013 bola nominovaná na novinársku cenu za články pre SME.

thumb_1164__team

Tomáš Beniak

Tomáš zbožňuje filozofickú literatúru, hlavne so zameraním na etiku. Na vysokej škole (Bratislavská medzinárodná škola liberálnych štúdií) pôsobil 3 roky ako asistent profesora. Pripravoval tam študentov na štátnice, hodnotil eseje, doučoval a viedol semináre. Taktiež pomáhal organizovať letné a zimné školy pre vysokoškolských študentov zo zahraničia. Posledné tri roky sa venoval aj online marketingu. Miluje dobré knihy, ktoré nás nútia nazerať na veci novým spôsobom. Je aktívny hráč squashu a poslednú dobu sa vášnivo venuje plávaniu.

thumb_1088__team

Veronika Ranušová

Veronika vyštudovala  najprv medzinárodné vzťahy a potom zatúžila aj po nejakom tom hard skill v podobe aplikovanej informatiky. Zvládla to len po bakalára a pointre v C++. Silu zážitku a inšpiratívnych osobností si vyskúšala pri organizovaní akcií v Slovenkom skautingu, a Hnutí Brontosaurus, medzi nimi aj medzinárodnej výmeny na pomoc skanzenu v Zuberci. Pracovala pre Železničnú spoločnosť Slovensko a neskôr v IBM.  Napokon našla spokojnosť  a zázemie v LEAF, v programoch pre stredoškolákov. Oddych hľadá v horách všetkých možných kontinetov a tiež pri cvičení jogy. 

Email: veronika.ranusova@leaf.sk