Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

Náš tím

IKONKY-DO-PROGRAMOV-ruky

Tvorcami našej myšlienky a donormi sú súkromné osoby, niekoľkí akcionári spoločnosti HB Reavis. Náš tím je postavený na diverzite ľudí a ich skúseností, ktoré zahŕňajú oblasť biznisu, verejný i mimovládny sektor, vzdelávanie študentov a rozvoj dospelých, ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. V súlade s naším poslaním sa snažíme prilákať ľudí, v ktorých sa spája snaha o vysokú kvalitu s osobnou integritou, ľudskosťou a vzájomnou úctou.

 

LEAF

thumb_112__team 2

Branislav Kleskeň

Braňo, bývalý partner poradenskej spoločnosti McKinsey & Company, má rozsiahle skúsenosti z niekoľkých kontinentov so zlepšovaním výkonnosti korporácií, rozvojom nových firiem a skvalitňovaním vzdelávania. Svoju energiu naberá z užívania si prítomnosti (má ženu a tri deti, je bývalý a občasný hokejista a amatérsky hudobník) a zo snívania o budúcnosti (učenie sa, budovanie nových iniciatív a využívanie ľudského potenciálu).

 

LEAF Academy

thumb_116__team

Matej Sapák

Matej má skúsenosti zo štátnej správy, z biznisu a zo vzdelávania. Bol poradcom na ministerstve financií i ministerstve školstva, bol spoluautorom stratégie na budovanie vedomostnej ekonomiky. Popri práci pomáha organizovať letné školy pre študentov stredných škôl, rozhoduje na svetovom šampionáte debatnej asociácie a učí študentov. Vyštudoval na Harvardskej univerzite aplikovanú matematiku a neskôr právo.

 

Rozvoj študentov

572224 lzj foto 1
thumb_1088__team

Katarína Križková

Katarína pôvodne vyštudovala pedagogiku a pracovala ako učiteľka angličtiny, neskôr však našla uplatnenie v neziskovom sektore a dvadsať rokov sa venuje rôznym štipendijným a vzdelávacím programom. Prostredníctvom dištančných kurzov na Teachers College, Columbia University, si budovala aj kapacitu v oblasti analýzy vzdelávacích politík a evaluácie vzdelávacích projektov. Má rada úprimných a pozitívnych ľudí a snaží sa pomáhať tým, ktorí pomoc potrebujú – ľuďom aj zvieratám.

thumb_977__team
thumb_1156__team

Petra Krajňáková

Petra svoj celý profesionálny život zasvätila vzdelávaniu a všetkému, čo s tým súvisí. Pracovala v akademickom svete a snáď najväčším míľnikom pre ňu bola dvojročná skúsenosť v programe Teach for Slovakia, ktorý ju „zavial“ na ďaleký východ – do Michaloviec. V rámci LEAFu pôsobí ako Business Development Manager for Teacher programs kde skĺbila svoje skúsenosti s učením a projektovým riadením spolu so svojou láskou k číslam, logike a organizovanosti 🙂
Petra rada číta čokoľvek, pečie cheesecakes, behá a miluje taliansku kuchyňu.

 

Rozvoj lídershipu v štátnej správe

Michala Hrdinová

Michal Mazak 1
juraj sott
IMG_9642 Edit 1 1
Rusnakova-Lucia-1-e1580227797657

 

Krúžky

Diana Čekmeová

 

Partnerships

IMG_20190502_095629_resized_20190502_095700941

Zuzana Vrbová

Zuzana vyštudovala Ľudske zdroje a personálny manažment. Po vysokej škole nastúpila do spoločnosti Profesia kde pôsobila 10 rokov. Následne nastúpila do executive spoločnosti Pedersen&Partners venovanej obsadzovaniu top pozícií v rámci celého sveta. Okrem prepájania spoločnosti s LEAF sa venuje svojej rodine a koníčkom ako je šport a umenie. 

 

Identifikácia talentov

Filip Uhrovic

Filip Uhrovič

Filip vyštudoval psychológiu na Trnavskej univerzite. Po štúdiu spoznal mnohé tváre psychológie. Pracoval ako školský psychológ na základnej škole a poradca v Centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie. Neskôr sa zameral na dospelých – stal sa koučom mäkkých zručností pre štátnu správu a pracoval ako hodnotiteľ v hodnotiacich a rozvojových centrách. Na svoju alma mater sa vrátil ako PhD. študent a popri štúdiu sa venuje kognitívno-behaviorálnej terapií. Jeho vnútorná batéria sa dobíja hudbou, v prírode a v kruhu rodiny s dcérou a manželkou.

thumb_981__team

 

Marketing

Lukáš Laurinec

 

Interná podpora

ja 4

Jana Adamová

Pôvodom z Hrnčiarskych Zalužian doteraz nevyrástla z úprimnej detskej zvedavosti. Jej najbližší sprievodcovia „odvaha ničnetušiaceho“ a „chuť poznávať“ ju po 7 rokoch v telekomunikačnom sektore priviedli k energetike a následne do občianskeho združenia Daphne zaoberajúceho sa ekológiou. V lete je vo svojom živle na kvitnúcich lúkach, ktoré s majstrami kosí ručnou kosou objavujúc aj fascinujúcu ladnosť a relax, čo táto práca prináša, keď sa robí správne.

Lenka Vircik

Lenka Virčík

Lenka začala svoju kariéru v nadnárodnej spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou. Tieto skúsenosti uplatnila následne na menšej slovenskej holdingovej štruktúre. Nasledovali prijemné povinnosti materskej, ktorú strávila v Londýne vďaka práci manžela. Po návrate do Bratislavy sa venovala dvom start-upom pri nastavovaní fungovania ich back-officeových procesov a rozvoji obchodných vzťahov. Lenka má vyštudované bankovníctvo a okrem rodiny miluje aktívny pohyb, spolocnosť svojich blízkych, nekonečné debaty, dobrú hudbu a je aj najväčším fanúšikom svojich detí 🙂