Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

Náš tím

IKONKY-DO-PROGRAMOV-ruky

Tvorcami našej myšlienky a donormi sú súkromné osoby, niekoľkí akcionári spoločnosti HB Reavis. Náš tím je postavený na diverzite ľudí a ich skúseností, ktoré zahŕňajú oblasť biznisu, verejný i mimovládny sektor, vzdelávanie študentov a rozvoj dospelých, ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. V súlade s naším poslaním sa snažíme prilákať ľudí, v ktorých sa spája snaha o vysokú kvalitu s osobnou integritou, ľudskosťou a vzájomnou úctou.

 

LEAF

thumb_112__team 2

Branislav Kleskeň

Braňo, bývalý partner poradenskej spoločnosti McKinsey & Company, má rozsiahle skúsenosti z niekoľkých kontinentov so zlepšovaním výkonnosti korporácií, rozvojom nových firiem a skvalitňovaním vzdelávania. Svoju energiu naberá z užívania si prítomnosti (má ženu a tri deti, je bývalý a občasný hokejista a amatérsky hudobník) a zo snívania o budúcnosti (učenie sa, budovanie nových iniciatív a využívanie ľudského potenciálu).

 

LEAF Academy

thumb_116__team

Matej Sapák

Matej má skúsenosti zo štátnej správy, z biznisu a zo vzdelávania. Bol poradcom na ministerstve financií i ministerstve školstva, bol spoluautorom stratégie na budovanie vedomostnej ekonomiky. Popri práci pomáha organizovať letné školy pre študentov stredných škôl, rozhoduje na svetovom šampionáte debatnej asociácie a učí študentov. Vyštudoval na Harvardskej univerzite aplikovanú matematiku a neskôr právo.

 

Rozvoj študentov

572224 lzj foto 1
thumb_1088__team

Katarína Križková

Katarína pôvodne vyštudovala pedagogiku a pracovala ako učiteľka angličtiny, neskôr však našla uplatnenie v neziskovom sektore a dvadsať rokov sa venuje rôznym štipendijným a vzdelávacím programom. Prostredníctvom dištančných kurzov na Teachers College, Columbia University, si budovala aj kapacitu v oblasti analýzy vzdelávacích politík a evaluácie vzdelávacích projektov. Má rada úprimných a pozitívnych ľudí a snaží sa pomáhať tým, ktorí pomoc potrebujú – ľuďom aj zvieratám.

thumb_977__team
thumb_1156__team

Petra Krajňáková

Petra svoj celý profesionálny život zasvätila vzdelávaniu a všetkému, čo s tým súvisí. Pracovala v akademickom svete a snáď najväčším míľnikom pre ňu bola dvojročná skúsenosť v programe Teach for Slovakia, ktorý ju „zavial“ na ďaleký východ – do Michaloviec. V rámci LEAFu pôsobí ako Business Development Manager for Teacher programs kde skĺbila svoje skúsenosti s učením a projektovým riadením spolu so svojou láskou k číslam, logike a organizovanosti 🙂
Petra rada číta čokoľvek, pečie cheesecakes, behá a miluje taliansku kuchyňu.

 

Rozvoj lídershipu v štátnej správe

Michala Hrdinova

Michala Hrdinová

Michala vyštudovala Manažment a po škole nastúpila do spoločnosti Accenture, kde pracovala najmä v oblasti projektového riadenia a dodávky riešení pre koncových zákazníkov. Okrem toho sa dlhodobo venuje rozvoju talentov, a to najmä prostredníctvom projektov vzdelávania, angažovanosti a projektov diverzity a inklúzie. Za svoje životné poslanie považuje budovanie inkluzívneho prostredia a vytváranie takých podmienok, aby každý mohol byť rešpektovaný a sám sebou.

Michal Mazak 1
juraj sott
IMG_9642 Edit 1 1
Rusnakova-Lucia-1-e1580227797657

 

Krúžky

Dia Cekmeova

Diana Čekmeová

Dia pôsobila viac ako 13 rokov v oblasti ľudských zdrojov, pracovného trhu, talentu alebo vzdelávania a rozvoja. Spolupracovala s malými firmami, korporáciami a pôsobila aj v neziskovom sektore. Niekoľko rokov poskytuje sociálne a kariérne poradenstvo. V LEAF prešla z oblasti HR plynule ku Krúžkom. Veľmi ju napĺňa, keď vidí, ako sebapoznanie pomáha spájať ľudí, spoznávať (sa), a ako prináša realizáciu a rozvoj. Je jej blízka téma „Slobodnej a zodpovednej firmy“ s hodnotami ako otvorená komunikácia a transparentnosť.

 

GROWNi tím

Svetlana Targelova

Svetlana Taragelová

Svetlana pracovala väčšinu kariéry v rýchlorastúcich firmách, kde viedla rôzne teamy, oddelenia až po celú firmu. Vďaka tomu vie ľahšie porozumieť, ale aj vychallengeovať rôzne pohľady. Je zvyknutá na časté zmeny, problémy a ich riešenia 🙂 Celoživotnú misiu v práci má zjednodušovať, zefektívňovať, posúvať sebe aj iným komfortnú zónu a vytvárať prostredie na autenticitu a dobré vzťahy. Veľmi rada cestuje, najmä do arktických a netradičných oblastí, lyžuje, splavuje a prechádza sa so svojim útulkáčom.

 

Partnerships

IMG_20190502_095629_resized_20190502_095700941

Zuzana Vrbová

Zuzana vyštudovala Ľudske zdroje a personálny manažment. Po vysokej škole nastúpila do spoločnosti Profesia kde pôsobila 10 rokov. Následne nastúpila do executive spoločnosti Pedersen&Partners venovanej obsadzovaniu top pozícií v rámci celého sveta. Okrem prepájania spoločnosti s LEAF sa venuje svojej rodine a koníčkom ako je šport a umenie. 

 

Identifikácia talentov

Filip Uhrovic

Filip Uhrovič

Filip vyštudoval psychológiu na Trnavskej univerzite. Po štúdiu spoznal mnohé tváre psychológie. Pracoval ako školský psychológ na základnej škole a poradca v Centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie. Neskôr sa zameral na dospelých – stal sa koučom mäkkých zručností pre štátnu správu a pracoval ako hodnotiteľ v hodnotiacich a rozvojových centrách. Na svoju alma mater sa vrátil ako PhD. študent a popri štúdiu sa venuje kognitívno-behaviorálnej terapií. Jeho vnútorná batéria sa dobíja hudbou, v prírode a v kruhu rodiny s dcérou a manželkou.

thumb_981__team

 

Marketing

Lukas Laurinec
Nikoleta Kotrčová

Lukáš Laurinec

Lukáš je absolventom Žilinskej univerzity, kde sa nadchol pre štúdium a objavovanie nových poznatkov. Komunikácia je pre neho prirodzeným spôsobom, ako zdieľať svoje nápady a myšlienky s ľuďmi okolo neho. S nadšením sa učí nové veci a snaží sa rozširovať svoje obzory. Jeho vášňou sú témy týkajúce sa životného prostredia, zdravia a vedy. Lukáš je flegmatický, dobre naladený, optimista, ktorý verí, že pozitívny prístup môže priniesť zmeny k lepšiemu. Miluje život a svoju rodinu.

E-mail: lukas.laurinec@leaf.sk

Nikoleta Kotrčová

Nika vyštudovala ekonómiu a strategický manažment na UK v Bratislave, počas čoho si prostredníctvom Erasmus programov vyskúšala štúdium v Nórsku, Grécku a Portugalsku. Objavila tak svoju vášeň v spoznávaní príbehov inšpiratívnych ľudí, nových kultúr, spôsobov myslenia a žitia. Počas štúdia pracovala v rôznych oblastiach okolo komunikácie a projektovej koordinácie. Po škole sa snaží zlúčiť prácu na zmysluplných projektoch a spoznávanie sveta. Je to živel, rada cestuje, rozvíja sa, komunikuje, píše a tvorí. 

E-mail: nikoleta.kotrcova@leaf.sk

 

Interná podpora

ja 4

Jana Adamová

Pôvodom z Hrnčiarskych Zalužian doteraz nevyrástla z úprimnej detskej zvedavosti. Jej najbližší sprievodcovia „odvaha ničnetušiaceho“ a „chuť poznávať“ ju po 7 rokoch v telekomunikačnom sektore priviedli k energetike a následne do občianskeho združenia Daphne zaoberajúceho sa ekológiou. V lete je vo svojom živle na kvitnúcich lúkach, ktoré s majstrami kosí ručnou kosou objavujúc aj fascinujúcu ladnosť a relax, čo táto práca prináša, keď sa robí správne.

Lenka Vircik

Lenka Virčík

Lenka začala svoju kariéru v nadnárodnej spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou. Tieto skúsenosti uplatnila následne na menšej slovenskej holdingovej štruktúre. Nasledovali prijemné povinnosti materskej, ktorú strávila v Londýne vďaka práci manžela. Po návrate do Bratislavy sa venovala dvom start-upom pri nastavovaní fungovania ich back-officeových procesov a rozvoji obchodných vzťahov. Lenka má vyštudované bankovníctvo a okrem rodiny miluje aktívny pohyb, spolocnosť svojich blízkych, nekonečné debaty, dobrú hudbu a je aj najväčším fanúšikom svojich detí 🙂

daniela-vrabcova

Daniela Vrabcová

Daniela pracovala v prieskumných agentúrach, kde sa špecializovala na kvalitatívny prieskum trhu – mystery shopping. Nadobudla skúsenosti s manažovaním rôznych projektov, správou databázy, HR, vedením tímu a back office. Je pragmatickou filozofkou, silnou detailistkou, ale najmä tou, ktorá rada pomáha a spája ľudí. Ako mama dvoch malých detí je jej voľný čas plný výletov a kreatívnych činností. Okrem toho miluje sushi, absurdnú drámu a indický tanec.