Čas letí, koniec školského roka je „za rohom“ a sním opäť i čas na našu pravidelnú dávku inšpirácie a príležitosť nadväzovať kontakty v podobe letného komunitného stretnutia v prírode. Základné elementy sú (už tradične): spoločné učenia sa, pohoda, kopec smiechu…

Workshopy nám na mieru tento krát ušije certifikovaná koučka Andy Profantová (preto je dôležité dobre vyplniť prihlášku). „Krútiť sa“ budeme okolo:

– vybraných techník a postojov koučovacieho prístupu, tak aby ste ich mohli využívať v práci s deťmi ale aj kolegami.

– posvietime si aj na angažovanosť a motiváciu, pochopíme ako si udržať iskru v práci a čo platí na deti.

– prejdeme si základy efektívnej komunikácie.

Organizačné informácie

KEDY? 1.7 – 2.7. 2019 v čase (začíname o 9.30)

KDE? Hotel Piatrová; Karvaša a Bláhovca 3607/54, 038 61 Vrútky
http://www.juniorpiatrova.sk/; https://goo.gl/maps/3qfKAB8KFvThxAXk6

PENIAŽKY? Workshop, ubytovanie a stravu (obed 2x, večera 1x, raňajky 1x) zabezpečuje a hradí LEAF. Účastníci si hradia cestu.

P. S. Ak máte nejaký mls na prestávky a hudobný nástroj, tak vezmite – buď si spríjemníme deň alebo využijeme večer pri ohni 😉

Kto nás prevedie touto spletitou témou?

ANDREA PROFANTOVÁ. 13 rokov pracovala v korporáciách, z toho 11 na manažérskych pozíciách. Riadila tímy a manažérov v oblasti starostlivosti o zákazníkov, obchod, dátovú podporu, telefonické centrá a kontakt s rezidenčnými aj biznis zákazníkmi. Ostatných 8 rokov sa venuje rozvoju firiem a manažérov, ich potenciálu, možností a strategických výhod a v posledných dvoch rokoch intenzívne aj téme angažovanosti a jej zvyšovaniu, ako aj téme nových generácií v práci.
Jej obľúbeným rozvojovým prístupom je koučing, ktorý považujem za univerzálny nástroj, ak je na druhej strane človek, ktorý sa chce posúvať.

Rada pracujem s ľuďmi, ktorí hľadajú fungujúce riešenia a pracujú na sebe a svojom rozvoji, inšpirujem sa inými uhlami
pohľadu, inakosťou a tvorím nové prístupy podporujúce rast a udržateľnosť.

Poohliadnutie sa za minuloročným letným stretnutím 😉