V utorok 5. 5. 2020 v čase medzi 15.00 a 16.30 máte možnosť inšpirovať sa s Dávidom Králikom, jedného z mentorov programu IRPU a Premena školy zvnútra.

Pozývame vás na (ne)tradičný(?) online workshop, počas ktorého spoločne zistíme ako si pripraviť vlastné online escape rooms na rôzne vzdelávacie témy, ale i to, ako prostredníctvom týchto escape rooms možno učiť.

Aby toho nebolo málo, súčasťou webinára bude práca s reflexiou a feedbackom, ba dokonca hádam zistíme i to, v čom je medzi týmito dvoma rozdiel ;o) 

Kapacita workshopu bola naplnená. Pokiaľ máte záujem o účasť na podobnom online workshope, zaregistrujte sa tu:

David Králik

My nerozhodujeme o tom, akých časov sa dožijeme. Rozhodovať môžeme len o tom, čo urobíme s časom, ktorý nám bol daný… (Gandalf)

Učiteľ, mentor, kouč, lektor, spoluzakladateľ školy Felix, bývalý reprezentant, medzinárodný rozhodca a tréner v šerme. Bloger, autor niekoľkých metodík i jednej rozprávkovej knižky. Momentálne pracuje v n. o. LEAF ako mentor a supervízor v mentoringovom programe IRPU (Individuálny rozvojový program učiteľa). Okrem toho spolupracuje s viacerými organizáciami, ktoré sa na Slovensku venujú problematike vzdelávania (Indícia, Teach for Slovakia, Inšitút pre aktívne občianstvo, Komenského inštitút, Živica, STRATPOL…).

david.kralik@leaf.sk


Prihlasovanie do programu – PREMENA ŠKOLY ZVNÚTRA 2020/21 je otvorené!


Ranná káva riaditeľov s hosťami

…stretnutia plné inšpirácií pre členov vedenia škôl…