Pre študentov

V takmer každom študentovi drieme talent, túžba spoznávať seba aj svet a sen urobiť niečo veľké. V našich programoch pomáhame študentom od 10 do 19 rokov tieto túžby objaviť a rozvinúť.

Si zvedavý a máš chuť na sebe pracovať? Rád by si zmenil veci k lepšiemu? Nechýba ti odvaha a pevný postoj? Potom sú naše programy pre teba.

Pomôžeme ti rásť online aj osobne, v lete aj počas celého roka, finančne alebo radou či prepojením na zaujímavú osobnosť, ktorá ťa posunie ďalej.

Chceme, aby Slovensko bolo lepšou krajinou. Poď s nami zamakať na tomto sne.

Pozri si naše programy pre študentov:

 • V LEAF Award hľadáme a na slávnostnom večere pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky oceňujeme šikovné makovice od 10 do 19 rokov. Si makovica, ktorej sa už niečo podarilo, alebo sa ešte len chystáš urobiť niečo pre svoje okolie, rozbehnúť svoj biznis alebo sociálny projekt? Budeme ťa “zalievať” celý rok – 12 mesiacov ti intenzívne budeme pomáhať rozvíjať seba aj tvoj projekt – odborne aj finančne. 

  Pozri award.leaf.sk

   

   

 • Máš otázky o sebe, svojej budúcnosti, svojom projekte? V tomto mentoringovom programe sa budeš 9 mesiacov stretávať, mailovať si a makať s dospelákom, ktorý si prešiel podobnou cestou ako ty. Spolu môžete hľadať odpovede, vyberať vysokú školu, štartovať projekt alebo biznis. Študentov s najlepším plánom podporíme aj pobytom na top zahraničnej letnej škole ako Yale. 

   

  TalentGuide kickoff stretnutie

  Viac informácií nájdeš na talentguide.sk

   

 • Študuj sa svete, aj štúdiom sa dá zabávať. Na TalentHub portáli sme dali dohromady desiatky príbehov zaujímavých Slovákov a viac ako 600 aktivít – videí, kníh, podujatí, dobrovoľníckych príležitostí, súťaží a seminárov. Vyber si z 19 predmetov, daj si svoje aktivity do poličky, zarob Talenty, skús osobnostné testy pre nerozhodnutých, alebo lajkni náš TalentHub Facebook a získaj dennú dávku inšpirácie. Ak si prudko zvedavý, nestačia ti iba informácie zo školy a chceš si otestovať, čo ťa baví a čo nie, registruj sa:Viac informácií na talenthub.sk

   

 • Buď v lete aktívny! Zaži letný program na Yale University (USA), King’s College London (GB), University of Notre Dame (USA), African Leadership Academy (Južná Afrika) alebo týždenný job-shadowing u úspešného Slováka v zahraničí. Tieto akademické, social impact a biznisové programy sú súčasťou programu mentoringového programu TalentGuide, preto pozri www.talentguide.sk.

  Fotky zo Summer leadership campu 2016:

 • Nedá ti spávať zaujímavý projekt, minibiznis alebo letný camp či škola, na ktorú si sa dostal, ale chýbajú ti prostriedky, parťáci na realizáciu alebo know-how? Daj nám vedieť o tvojej príležitosti, povedz, čo by si potreboval a možno budeme investovať do tvojho príbehu. Stories investment centre nemá presne určený formát, s každým podporeným študentom spolupracujeme individuálne. Niekde radou či prepojením, a niekde investíciou.

  Netreba čakať na deadline, stačí nás presvedčiť o dobrom nápade.

  Viac informácií a prihláška je tu
 • LEAF Alumni Club je rastúca komunita absolventov študentských programov LEAF. Klub vedieme a aktivity si organizujeme sami – absolventi. Stretávame sa, priatelíme sa, dávame dokopy zaujímavé nové projekty, učíme sa navzájom a snažíme sa rozvíjať Slovensko v skupine podobne zmýšľajúcich akčných kamarátov. Absolvuj jeden z LEAF programov a pridaj sa k nám!

Nenašiel si čo hľadáš?

  • Odporuč naše programy svojim súrodencom, priateľom, spolužiakom.
  • Lajkni našu FB stránku, kde dostaneš nonstop čerstvý prísun inšpirácie a informácií.
  • Sleduj www.prestudentov.leaf.sk, ktoré programy práve máme otvorené.
  • Daj nám feedback na portál www.talenthub.sk, zapoj sa ako redaktor alebo nám daj tipy na ďalšie aktivity, ktoré na portáli chýbajú.
  • Môžeš sa uchádzať o podporu v Stories investment centre nielen ako jednotlivec, skús dať dokopy aj celý tím. Viac informácií tu.
  • Ak si vysokoškolák študujúci v zahraničí, pozri sa na zaujímavé ponuky stáží a pracovných ponúk na Slovensku v rámci Slovak Professional Abroad Program.

Tvoje stredoškolské časy sú už preč? Aj tak môžeš pomôcť talentovaným stredoškolákom.

webdesign web-design.sk