Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

LEAF programy pre učiteľov a vedenie škôl

Dizajn bez názvu (2)

LEAF Učiteľské programy rozvíjajú a posilňujú aktívnych učiteľov, aby si nachádzali spôsoby, ako učiť inovatívne a prakticky, riaditeľov a ich zástupcov, aby dokázalo vytvoriť inšpiratívnu klímu na svojej škole a taktiež celé školské kolektívy, aby sa vedeli navzájom podporovať, rásť a pracovať ako jeden tím.

Naše programy ti ponúkajú:

 • jedinečný mentoringový a koučingový prístup k rozvoju v školstve
 • osem rokov bohatých skúseností
 • programy v online aj offline podobe
 • inšpiratívnu a živú komunitu vyše 300 spokojných absolventov
 • IRPU je osemmesačný mentoringovo-koučingový program.

  Umožňuje učiteľom rásť po profesionálnej aj osobnostnej stránke formou spätnej väzby, inšpiratívnych rozhovorov so skúseným mentorom či zapojením sa do komunity aktívnych učiteľov.

  V programe pracuje učiteľ na vlastných rozvojových cieľoch priamo vo svojej triede so svojimi žiakmi.

  Po ôsmych rokoch fungovania primárne offline sme počas COVID prešli do online prostredia, kde striedame skupinové online stretnutia účastníkov s individuálnymi stretnutiami s mentorom.

  Zistite viac o IRPU
 • Premena školy zvnútra je 15-mesačný mentoringovo-koučingový program zameraný na budovanie kolegiálnej podpory na školách.

  Cieľom je zvýšenie kvality vzdelávania, zlepšenie klímy v škole, zvýšenie aktivít a vnútornej motivácie zo strany učiteľov a žiakov.

  Zapojená skupina – minimálne 25% učiteľského zboru + vedenie školy – tvorí jeden tím, zároveň sa rešpektujú potreby jednotlivca.

  S vedením školy (riaditeľ a zástupcovia) pracujeme koučingovým spôsobom a hľadáme expertých dobrovoľníkov z biznisu, ktorých ich mentorujú na potrebných zručnostiach.

  Zistite viac o Premene školy zvnútra

Chceš vedieť čo je nové?
Nechaj nám svoj email a dáme ti vedieť! ?

Loading