Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

Pre Slovákov v zahraničí

Chceš vedieť čo je nové?
Nechaj nám svoj email a dáme ti vedieť! ?

Loading

 

Máš rozbehnutú kariéru v zahraničí alebo študuješ na univerzite vo svete, no stále máš záujem o Slovensko, či plánuješ návrat?

Prepojíme ťa s progresívnymi firmami a iniciatívami na Slovensku, kde sa môžeš zamestnať, ale aj pomáhať im na diaľku zo zahraničia. Ak sa rozhodneš vrátiť domov, pomôžeme ti s návratom. Ak stále váhaš, poskytneme ti potrebné informácie aj cenné rady.

A prečo to vlastne robíme? Pretože veríme, že veľké veci sa dajú robiť aj na Slovensku. A zároveň sme presvedčení, že ľudia so zahraničnými skúsenosťami, zvykmi, know-how a hodnotami dokážu prispieť ku kvalitnejšiemu životu v našej krajine.

Pre slovákov žijúcich v zahraničí

Pre slovenské firmy, inštitúcie a neziskové organizácie

Každý rok rozširujeme okruhy našich priateľov a partnerských organizácií, ktorým pomáhame využiť potenciál slovenskej diaspory. Pomáhame firmám, verejným inštitúciám, neziskovkám, ale aj individuálnym projektom z našej komunity.

Ak aj vaša firma vidí veľký potenciál v ľuďoch s medzinárodnými skúsenosťami a do organizácie hľadáte vedúcich pracovníkov, špecialistov alebo mladých ľudí s obrovským nasadením, dajte nám o tom vedieť.

Slováci zo zahraničia firmám a organizáciám môžu pomôcť nielen ako zamestnanci, ale aj napríklad pri rozvoji biznisu v zahraničí, získavaní kontaktov, či ako dobrovoľníci ochotní podeliť sa o svoju expertízu aj na diaľku.


Navrátilci zo zahraničia na diskusii k LEAF Award

Nadchol ťa LEAF a chceš sa zapojiť do ďalších našich aktivít?

Náš tím