Pre mladých profesionálov

Nielen študentom, ale aj tým, ktorí už budujú svoje kariéry či vlastné biznisy máme čo ponúknuť. Pre profesionálov od 25 do 40 rokov poskytujeme viacero rozvojových programov.

Už si počul o možnosti, ako sa dá skĺbiť osobný rozvoj s pomocou zmysluplným projektom a zároveň zlepšovaním života na Slovensku? V Programe expertného dobrovoľníctva môžeš ako expert vo svojej profesii pomôcť neziskovke s konkrétnym projektom a prispieť tak aj k tomu, aby sa nám na Slovensku lepšie žilo. A ty získaš cenné skúsenosti do ďalšieho profesného života.

Nový program DELTA ti zase ako skúsenému manažérovi ponúka urobiť rázny krok k tomu, aby si si zdokonalil svoje líderské schopnosti a posunul sa tak v tvojom osobnom raste na vyššiu úroveň.

 • Si mladý profesionál s minimálne 3-ročnými skúsenosťami vo svojom odbore a chceš si otestovať svoje schopnosti v úplne inom prostredí, v akom pracuješ? Začni pomáhať zmysluplným projektom a neziskovým organizáciám, ktoré prispievajú k pozitívnej zmene v spoločnosti.

  Za 4 roky programu sa viac ako 300 expertných dobrovoľníkov zapojilo do 150 projektov v neziskových organizáciách, ako napríklad First Lego League, Asociácia samaritánov Slovenskej republiky, Transparency International, Depaul Slovensko alebo SGI – Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť.

  Nové skúsenosti sa ti zídu v tvojej ďalšej profesionálnej kariére. Staneš sa tiež súčaťou komunity inšpiratívnych ľudí z rôznych profesií a získaš kontakty, z ktorých môžu vzniknúť nové zaujímavé projekty.

  Pomáhať projektom na Slovensku môžeš aj na diaľku, zo zahraničia. Zostávaš tak v kontakte s domovinou a zároveň prispievaš k zmenám na Slovensku.

  Viac o programe
 • Ak máš minimálne 8-ročnú prax vo svojom odbore a chuť zamakať na svojej kariére, neváhaj. DELTA je pre tých, ktorí majú odvážne vízie a odvahu napĺňať ich.

  Je to ročný rozvojový program pre mladých profesionálov z biznisu. Pomôže ti urobiť krok vpred v tvojich líderských zručnostiach a schopnostiach. Prijmi strategickú výzvu mimo svojej komfortnej zóny a dosiaľ používaných postupov a pomôž neziskovej organizácii v jej strategických rozhodnutiach.  

  Ako účastník programu si v neziskovej organizácii pri riešení výziev preveríš svoje silné aj slabé stránky a získaš podporu od certifikovaného mentora, ktorý bude spolu s tebou pracovať na rozvoji tvojej osobnosti.

  Viac o programe DELTA
 • Využite odbornosť  a skúsenosti špecialistov z biznisu a zväčšite dopad vašej organizácie. Môžete nájsť cennú pomoc v oblastiach ako napríklad marketing, právo, informačné technológie, financie či rozvoj a vzdelávanie. Získajte nový, svieži pohľad na problémy, ktoré riešite a naštartujte tak vašu organizáciu k ešte väčšiemu pozitívnemu dopadu v oblasti, ktorej sa venujete.

  Viac o programe
 • Využite Program expertného dobrovoľníctva alebo Program DELTA ako alternatívnu rozvojovú príležitosť pre vašich top zamestnancov. Ponúknite im náš program, aby si otestovali svoje zručnosti mimo komfortnej zóny a známeho prostredia svojho pracoviska. Vaši zamestnanci tak získajú nové inšpirácie, ktoré následne využijú v prospech vašej firmy.

Stretnutia komunity dobrovoľníkov

Nadchol ťa LEAF a chceš sa zapojiť do ďalších našich aktivít?

Náš tím