Pre mladých profesionálov

Chceš vedieť čo je nové?
Nechaj nám svoj email a dáme ti vedieť! 🙂

Nielen študentom, ale aj tým, ktorí už budujú svoje kariéry či vlastné biznisy máme čo ponúknuť. Pre profesionálov od 25 do 40 rokov poskytujeme viacero rozvojových programov.

Už si počul o možnosti, ako sa dá skĺbiť osobný rozvoj s pomocou zmysluplným projektom a zároveň zlepšovaním života na Slovensku? V Programe expertného dobrovoľníctva môžeš ako expert vo svojej profesii pomôcť neziskovke s konkrétnym projektom a prispieť tak aj k tomu, aby sa nám na Slovensku lepšie žilo. A ty získaš cenné skúsenosti do ďalšieho profesného života.

Nový program DELTA ti zase ako skúsenému manažérovi ponúka urobiť rázny krok k tomu, aby si si zdokonalil svoje líderské schopnosti a posunul sa tak v tvojom osobnom raste na vyššiu úroveň.

 • Si mladý profesionál s minimálne 3-ročnými skúsenosťami vo svojom odbore a chceš si otestovať svoje schopnosti v úplne inom prostredí, v akom pracuješ? Začni pomáhať zmysluplným projektom a neziskovým organizáciám, ktoré prispievajú k pozitívnej zmene v spoločnosti.

  Za 4 roky programu sa viac ako 300 expertných dobrovoľníkov zapojilo do 150 projektov v neziskových organizáciách, ako napríklad First Lego League, Asociácia samaritánov Slovenskej republiky, Transparency International, Depaul Slovensko alebo SGI – Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť.

  Nové skúsenosti sa ti zídu v tvojej ďalšej profesionálnej kariére. Staneš sa tiež súčaťou komunity inšpiratívnych ľudí z rôznych profesií a získaš kontakty, z ktorých môžu vzniknúť nové zaujímavé projekty.

  Pomáhať projektom na Slovensku môžeš aj na diaľku, zo zahraničia. Zostávaš tak v kontakte s domovinou a zároveň prispievaš k zmenám na Slovensku.

  Viac o programe
 • Ak máš minimálne 8-ročnú prax vo svojom odbore a chuť zamakať na svojej kariére, neváhaj. DELTA je pre tých, ktorí majú odvážne vízie a odvahu napĺňať ich.

  Je to ročný rozvojový program pre mladých profesionálov z biznisu. Pomôže ti urobiť krok vpred v tvojich líderských zručnostiach a schopnostiach. Prijmi strategickú výzvu mimo svojej komfortnej zóny a dosiaľ používaných postupov a pomôž neziskovej organizácii v jej strategických rozhodnutiach.  

  Ako účastník programu si v neziskovej organizácii pri riešení výziev preveríš svoje silné aj slabé stránky a získaš podporu od certifikovaného mentora, ktorý bude spolu s tebou pracovať na rozvoji tvojej osobnosti.

  Viac o programe DELTA
 • Využite odbornosť  a skúsenosti špecialistov z biznisu a zväčšite dopad vašej organizácie. Môžete nájsť cennú pomoc v oblastiach ako napríklad marketing, právo, informačné technológie, financie či rozvoj a vzdelávanie. Získajte nový, svieži pohľad na problémy, ktoré riešite a naštartujte tak vašu organizáciu k ešte väčšiemu pozitívnemu dopadu v oblasti, ktorej sa venujete.

  Viac o programe
 • Využite Program expertného dobrovoľníctva alebo Program DELTA ako alternatívnu rozvojovú príležitosť pre vašich top zamestnancov. Ponúknite im náš program, aby si otestovali svoje zručnosti mimo komfortnej zóny a známeho prostredia svojho pracoviska. Vaši zamestnanci tak získajú nové inšpirácie, ktoré následne využijú v prospech vašej firmy.

Stretnutia komunity dobrovoľníkov

Nadchol ťa LEAF a chceš sa zapojiť do ďalších našich aktivít?

Náš tím