Podporte programy LEAF darovaním 2% z dane. Zistite viac tu.

LEAF Academy

DSCF5042

Chceš vedieť čo je nové?
Nechaj nám svoj email a dáme ti vedieť! 🙂

Loading

 

LEAF Academy

je medzinárodná rezidenčná (internátna) stredná škola pre akčných študentov so sídlom v Bratislave. Je to inovatívna škola, ktorá ťa pripraví nielen akademicky na ďalšie štúdium, ale aj na reálny život plný neustálych zmien a nových výziev 21. storočia.

LEAF Academy poskytuje dostupné vzdelanie svetovej úrovne, ktoré je založené na hodnotách, inšpiratívnej komunite a sebaspoznávaní.

Zoznám sa so školou, ktorá nezabíja tvoju kreativitu a nápady, ale ich naopak podporuje a učí ťa kriticky myslieť. So školou, v ktorej tímová práca a chuť zlepšovať sa je dennou rutinou a študenti pri každej príležitosti cvičia svoje komunikačné a prezentačné schopnosti.

Zároveň však zhmotňuje poslanie, ktoré sa LEAF snaží napĺňať. A teda prispieť k rozvoju mladých ľudí s potenciálom vyrásť na osobnosti, ktoré budú v sebe spájať charakternosť, excelentnosť, podnikavé líderstvo a občiansku angažovanosť. A vďaka štipendijnému systému školy bez ohľadu na sociálno-ekonomické prostredie, z ktorého pochádzajú.

LEAF Academy je príležitosťou pre všetkých, ktorí túžia pozitívne formovať svoje okolie. Alebo pre tých, ktorí chcú začať vlastný projekt a spolupracovať s reálnymi biznisovými a neziskovými partnermi už na strednej škole.

Prečo je LEAF Academy atraktívna voľba pre všetkých?

Chcem poznať aj ďalšie možnosti, ako sa zapojiť do aktivít LEAF:

Náš tím

Novinky zo iných študentských programov LEAF

Chceš vedieť, čo je nové v LEAF pre študentov? Nechaj nám svoj email:

Loading