Rozhodla som sa krátko pozdieľať ako som sa nechala inšpirovať videjkom od spoluIRPUtníčky Evky, ktoré hodila do “pľacu” moja bývalá mentorka Janka. Video trvá len pár minút a je ochutnávkou toho, ako Evka vedie žiakov na základnej škole k samohodnoteniu. Tak som si povedala, že veď polrok je tu a niečo také je superprospešné predsa aj pre stredoškolákov.

A výsledok u mojich prvákov – stredoškolákov ma v dobrom šokoval a dojal. Hneď som im aj napísala na fb do skupinky, ktorú máme toto:

Vaše polročné sebahodnotenie z ekonomiky a reflexia, čo zvládate a nezvládate a prečo a čo s tým viete vy sami urobiť boli skvelé, fakt som na vás hrdá, že sa viete sami objektívne vidieť, ako na tom ste a dokonca vidíte aj cestu, ktorá vás dovedie k cieľu, tak Vám prajem veľa odvahy po tej ceste vykročiť a držať sa nej, nedať sa zlákať na možno ľahšie bočné chodníčky, ale vytrvať a vydržať.

Ako bola to fakt pecka a tých pár minút bolo asi najsilnejším momentom tohto školského roka pre mňa, normálne že zimomriavky”

Paula Šilhárová, OA Hlohovec