Porota

Robert Redhammer je rektorom STU v Bratislave. Je predsedom Rady pre vedu a techniku Rady vysokých škôl. Spolupodieľal sa aj na konzultáciách pri zostavovaní Akčného plánu SR veda, výskum, inovácie a Národnej Lisabonskej stratégie SR.

Jaroslav Holeček je viceprezident ZAP SR. V automobilovej výrobe a personalistike sa odvíja celá jeho kariéra. Začal v Trnavských automobilový závodoch, neskôr sa stal riaditeľom SOU TAZ Trnava. Potom pokračovala jeho kariéra vo VW na Slovensku, Rusku a v Portugalsku.

Mária Smreková je jednou zo zakladateliek 1. súkromného gymnázia v Bratislave. V súčasnosti je jeho riaditeľkou a zároveň učiteľkou chémie. Je členkou správnej rady Asociácie súkromných škôl a školských zariadení Slovenska.

Kristína Uličná je študentkou King´s College London. Jej projekt navrhujúci využitie cholesterolu v boji proti rakovine sa v roku 2014 prebojoval medzi finalistov svetovej súťaže v obore veda a technika – INTEL ISEF. Je bývalá účastníčka LEAF Summer Leadership Camp.

Martin Bútora je sociológ, spisovateľ, diplomat a vysokoškolský pedagóg. Bol poradcom prezidenta ČR Václava Havla, neskôr veľvyslancom SR v USA. Je spoluzakladateľom Inštitútu pre verejné otázky a poradcom prezidenta SR Andreja Kisku.

Peter Irikovský je manažujúcim partnerom vo fonde LRJ Capital. V minulosti bol CEO v Slevomat Group a regionálnym riaditeľom v Groupon UK, McKinsey a KPMG.