O LEAF Award

 

LEAF Award oceňuje a podporuje talentovaných mladých ľudí vo veku 10-19 rokov, ktorí majú charakter, snažia sa byť najlepší a makajú nielen na skvelých výsledkoch v škole, ale aj na svojom okolí a inšpirujú ostatných.

LEAF Award hľadá namakané makovice.

Laureátmi LEAF Award sú mladí ľudia, ktorí sa prejavujú vo svojom okolí ako charakterné osobnosti, excelentní žiaci, podnikaví lídri a angažovaní občania s ambíciou pracovať na sebe a zlepšovať  svoje okolie.

Ocenenie LEAF Award prebieha pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku.

OBLASTI, v ktorých je možné získať ocenenie:

LEAF Award za dosiahnuté výsledky

Máš na konte skvelé miesto z olympiády alebo medzinárodnej súťaže? Naprogramovanú užitočnú aplikáciu alebo úspešne realizovaný biznis projekt? Prihlás sa a možno získaš práve ty individuálny program osobného rozvoja a podporu v hodnote do 3 000 EUR.

LEAF Award za aktuálne podnikateľské projekty

Láka ťa podnikanie, rozbiehaš vlastný startup alebo e-shop? Vymakaných nápadov máš na rozdávanie? Ak veríš, že úspešní a charakterní podnikatelia môžu zmeniť Slovensko, prihlás sa s projektom aj ty! Máš šancu získať individuálny program podpory v hodnote do 6 000 EUR.

LEAF Award za aktuálne neziskové projekty

Nie je ti ľahostajný rasizmus, chudoba, problémy utečencov? Realizuješ vlastné projekty, ktoré prispievajú k lepšiemu životu? V organizácii vzdelávacích, voľnočasových a neziskových projektov si ako doma? Ak si potrpíš na dodržiavaní fair-play pravidiel nielen v športe, ale v celej spoločnosti, prihlás sa! Nenechaj si ujsť šancu získať podporu pre tvoj osobný rozvoj alebo projekt v hodnote do 6 000 EUR.

LEAF Award za budúce projekty

Máš odvážny nápad alebo biznis plán a potrebuješ pomôcť s realizáciou? Prihlás sa a získaj podporu pre tvoj projekt v hodnote do 9 000 EUR. Pomôžeme ti zmeniť Slovensko k lepšiemu!


Ocenenie LEAF AWARD vyhlasuje, organizuje a udeľuje občianske združenie LEAF.

Ocenenie a program podpory LEAF Award prispieva k budúcnosti krajiny tým, že vyzýva, oceňuje a podporuje mladých ľudí v ich snahe o charakternosť, excelentnosť, vôli stať sa podnikavými lídrami a angažovanými občanmi.

webdesign web-design.sk