LEAF Award

 

 

 

Ďakujeme za prihlášky! 🙂
Už pracujeme na ich čítaní

Prihlasovanie skončilo 24. marca 2019

 

 

Ako vyberáme

ikona-prihlaska

Po tom, ako pošleš prihlášku si ju pozorne prečítame a vyberieme tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Nasledujú dve kolá rozhovorov.

ikona-dobre-srdce

V prvom sa spolu porozprávame o tom, čo ťa motivovalo k projektu a kde sa v jeho realizácii nachádzaš. S najšikovnejšími sa spojíme ešte raz a overíme si aj to, či majú dobré srdce.

ikony-vyber

V poslednom kroku sa k nám pridá odborná porota, ktorá nám pomôže rozhodnúť, kto vstúpi do ročného programu podpory a rozvoja počas slávnostného večera LEAF Award.

Projekty šikovných makovíc, ktoré podporujeme

Ako to funguje

LEAF Award

DO 24. MARCA

Uzavretie prihlasovania projektov

LEAF Award

APRÍL A MÁJ

Výber laureátov

LEAF Award

19. JÚN

Odovzdávanie ocenení
LEAF Award

LEAF Award

OD JÚNA 1 ROK

Program podpory
a rozvoja

Čo povedali o programe LEAF Award naši laureáti

 • Dominik Caban

  Dominik Caban

  Vďaka tomu, že som sa zapojil do programu LEAF Award som získal cenné skúsenosti a zároveň som sa naučil pracovať na reálnom projekte. Tiež som spoznal rôznych šikovných a inšpiratívnych ľudí a mohol sa tak od nich veľa naučiť a posunúť sa ďalej v oblasti, ktorej sa venujem. Účasť v LEAF Award programe bola pre mňa unikátna hlavne v tom, že som sa naučil, že za úspešným projektom nestojí len práca jednotlivca, ale celý tým ľudí. LEAF Award odporúčam každému, kto sa chce posunúť ďalej, osobnostne, ale aj s projektom.
 • Valentína Vavi Sedileková

  Valentína Vavi Sedileková

  LEAF Award bola výnimočná skúsenosť. Dostala som sa do kruhu ľudí, ktorí verili, že všetko je možné. Podporovali ma v mojom rozvoji, povzbudili, aby som sa nebála skúšať nové, neznáme veci a taktiež hľadať príležitosti. Prihlásením do LEAF Award získate motiváciu, podporu a priateľov. Bol to pre mňa odrazový mostík, vďaka ktorému sa otvorili mnohé dvere, a utvrdilo nastavenie mysle, že všetko sa dá; že ak chcem niečo zmeniť, musím na tom pracovať. Som vďačná, že som to mohla absolvovať. Myslím, že aj LEAF Awardu vďačím za to, kým som dnes.
 • Peter Škripko

  Peter Škripko

  Program LEAF Award mi otvoril nové možnosti. Dokázal som pokryť všetky náklady súvisiace s rozvojom projektu, spoznal som inšpiratívnych ľudí, ktorí ma v práci podporovali. Počas program som mal tiež možnosť navštíviť jazykový kurz vo Veľkej Británii, čo bolo prínosné pre moje jazykové znalosti. Určite všetkým mladým odporúčam zapojiť sa do programu, aby mohli ľahšie a rýchlejšie dotiahnuť svoje nápady do úspešného konca. Do LEAF Award som sa prihlásil už 2x, o to viac ma potešilo, že na druhý pokus mi to vyšlo. Veľmi si vážim, že porota vybrala s pomedzi množstva dobrých projektov práve ten môj.
 • Filip Geib

  Filip Geib

  LEAF Award mi dal možnosť prezentovať svoju prácu a to, kto som. Zároveň mi pomáha na ceste za tým, čím chcem byť. Otvoril sa mi predtým nepredstaviteľné možnosti a utvrdil som sa v tom, čomu sa chcem na plno venovať a kým chcem byť. Vďaka LEAF Award som zíksla veľké množstvo nových kontaktov a s ich využitím sa mi darí posúvať rýchlo vpred. Sieť ľudí, ktorých LEAF spája je naozaj pestrá a neoceniteľná. Zúčastniť sa LEAF Award silno odporúčam komukoľvek, kto chce na sebe ďalej pracovať.
 • Emanuel Kucbel

  Emanuel Kucbel

  Nech máte akýkoľvek projekt, neváhajte. Či už sa vám podarí iba premyslieť ho do detailov vďaka prihláške, alebo nakoniec zažijete životný obrat ako ja, všetko závisí na tej hodinke, ktorú strávite pri prihláške. LEAF Award nie je iba o tej finančnej čiastke. V tomto ocenení ukrýva oveľa viac. Oveľa viac. Vďaka pravidelnému mentoringu sa posúvam nielen s projektom, ale aj osobnostne.

Projekty šikovných makovíc, ktoré podporujeme

Pozri si príbehy šikovných makovíc z predchádzajúceho ročníka