Sme dve kamarátky, Sophia Papayová a Viki Murányiová. Našim projektom je kniha Poškodení.  

 

Príbeh sa odohráva v budúcnosti a má paralelne dve hlavné hrdinky, každú žijúcu v inom čase. Prvou je Sunset, dievča, ktoré patrí k Poškodeným, ľudom s výnimočným génom, ktorí sú za svoje schopnosti prenasledovaní a odsudzovaní na smrť. Po tragickej havárii jej rodiny, je však nútená opustiť svoje útočisko, aby našla svojho posledného príbuzného.

Druhou hrdinkou je princezná Destiny žijúca pred šesťdesiatimi rokmi. Už od malička je to dievča s dobrým srdcom a voľou objavovať nové veci. Akoby nestačilo, že ju jej otec, vtedajší vládca, odmala týra, postupom času zostáva odkázaná na vozík. Napriek tomu sa nevzdáva a pomaly spoznáva ľudí, ktorí sa už o pár rokov stanú jej poddanými. Obe naše hrdinky sa snažia uniknúť svojmu osudu a ich cesty sa prepletú v nepravdepodobnom slede udalostí.

Každý z nás sa v určitom momente svojho života cítil nepochopený svojimi priateľmi či rodinou. Práve preto sme vytvorili Poškodených, hrdinov, ktorí prekonávajú nielen životné prekážky, ale aj vlastné pochybnosti. Náš príbeh je o láske, vytrvalosti, prijatí seba a odvahe.

 

Boli by sme vďačné za pomoc pri vydávaní knižky či úprave textu. Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti a odhodlanie pomôcť nám pri debute nášho príbehu.


Páči sa vám šikovná makovica, ale neviete ako pomôcť? Pomôže aj váš LIKE alebo ZDIEĽANIE. 🙂