LEAF spustil nový študentský portál TALENTHUB

LEAF spúšťa vo februári nový študentský portál TalentHub, ktorý pomáha študentom objaviť predmet, ktorý ich baví a zároveň im radí, ako sa v ňom stať najlepším.

 

Na zrode portálu TalentHub sa počas 3 rokov podieľalo takmer 100 mladých úspešných profesionálov a študentov. Na portáli sa už nachádza viac ako 16 predmetov a postupne pribúdajú ďalšie.

 

Vitajte vo svete zvanom TalentHub

Každý predmet dostal na TalentHub-e svoj vlastný priestor. Úvod do predmetu pomáha študentom zistiť, či ich bude naozaj baviť, na VŠ, aj po nej, ako sa dá špecializovať a ako im pomôže v kariérnom uplatnení.

 

Významnou súčasťou každého predmetu je jedinečná knižnica najodporúčanejších aktivít a tipov ako sa stať v danom predmete najlepším. Študenti tam zároveň nájdu aj rozhovory s mladými študentami a profesionálmi, ktorí sú úspešní vo svojom odbore a sú tak inšpiráciou aj studňou autentických odporúčaní.

 

Celkovo majú študenti  prístup k viac ako 600 aktivitám a 70 úspešným príbehom. Keď sa zaregistrujú, majú možnosť si vytvoriť svoj vlastný akčný plán.

 

V LEAF-e veríme, že TalentHub má veľký potenciál a budeme pracovať na ďalšom vývoji TalentHub-u, aby sa z neho stal dynamický online nástroj slúžiaci predovšetkým študentom, ale aj učiteľom a organizáciám.