LEAF AWARD ALEBO AKO SME NAšLI MAKOVICE

Kto hľadá, nájde. My sme hľadali šikovné makovice, ktoré bez nápadov neprežijú a spájajú v sebe charakternosť, excelentnosť, podnikavé líderstvo a občiansku angažovanosť. Hľadali sme budúce osobnosti Slovenska vo veku od 10 do 16 rokov

Naším cieľom nebolo len oceniť dobrý projekt a šikovných talentovaných študentov, ale zároveň podporiť potenciál v nich.  Ocenení totiž získajú aj ročný program podpory prispôsobený ich konkrétnym potrebám a predstavám. 

Záštitu nad prvým ročníkom LEAF AWARD prevzal prezident Andrej Kiska, ktorý sa taktiež zúčastnil galavečera 14. novembra 2015 a osobne všetkým nominovaným aj zablahoželal.

 

A koho sme teda ocenili?

Naša porota mala čo robiť, avšak po náročnom výbere spomedzi všetkých prihlásených udelila 6 nominácii. LEAF AWARD si prevzali nakoniec traja z nich: Dominika Geregová, Jozef Tanzer a Ondrej Vrábel. 

Avšak už samotná nominácia svedčí o potenciáli a talente, preto chceme pogratulovať aj našim nominovaným: Filipovi Miháľovi, Tomášovi Miškovi a Samuelovi Smoterovi.

Všetkým srdečne gratulujeme! Tešíme sa z každého jedného príbehu a veríme, že tento potenciál v sebe budú aj naďalej rozvíjať. 

Ste zvedaví za čo vlastne získali tieto makovice ocenenie či nomináciu? Prečítajte si ich príbehy.